HARD ROCK veya HEAVY METAL parça önerebilir misiniz?

Beğendiğiniz Hard Rock veya Heavy Metal şarkıları benimle paylaşın.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle, aşağıda FFDP dinleyen gördüm, çığlık atacaktım neredeyse sevinçten! Ehem, başlıyorum önerime.

Hiçbir grubu ayıramam bu noktada, genel olarak Metal üzerinden ilerleyen ve toplamak için 4 yılımı harcadığım bir arşivim var. Anthrax, Annihilator, Iron Maiden, Black Sabbath, AC/DC, Megadeth, Guns N'Roses, Five Finger Death Punch ve daha nicesi! Çıkarılan her albümü bir şekilde edinip dinliyorum.

Dinlediğim ilk metal grubu Iron Maiden'dı. Bayıldığım bir grup, ciddi ciddi bayıldığım bir grup. Başarılarını sonuna kadar hak ediyorlar, zaten HeadBang'in koleksiyon sayısında eklenen 'Tüm Zamanların En İyi 100 Metal Albümü' listesinde Seventh Son of a Seventh Son albümüyle 2. Sıradalar. Bütün başarıyı hak ediyorlar, bu sebeple ilk albümden itibaren tüm şarkılarını öneririm.

Buna ek olarak, sözleri melankolik olsa da beğendiğim ve çoğu zaman dinlerken huzur bulduğum bir diğer grup Five Finger Death Punch. American Capitalist ve The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell, Volume 1 albümleri efsane. Hepsini dinle derim.

Bu liste böyle uzar gider, ancak ilk önce dinlemen gereken grup kesinlikle Iron Maiden, şüphesiz.

1|0
    0|0
    • AC/DC, Guns N' Roses ve Black Sabbath benim de en sevdiğim gruplar arasındadır. Bunların dışında Megadeth ve Iron Maiden'ı da bilirim. 5FDP grubunu da daha önce önerenler olmuştu. W. A. S. P.'ın bir üyesinin bu grupta olmasına rağmen bir türlü sevemedim.(Daha sonra ayrılmış sanırım.)
      Son olarak Antrhrax ve Annihiliator gruplarını ilk fırsatta dinleyeceğim. Önerilerin için çok teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...