Zeki Demirkubuz mu Nuri Bilge Ceylan mı?

Evet gerçekten filmden anlıyan arkadaşlar hangi yönetmenin filmleri sizi daha çok etkiliyor zeki demirkubuz mu nuri bilge ceylan mı hangisi gerçek hayata daha yakın ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nuri Bilge Ceylanın sanatsal yönü daha fazla atmosfere izleyiciyi katmayı başarıyor .Zeki Demirkubuz ise seyirciyi etkileme konusunda daha başarılı . Ben Zeki Demirbukubuzu tercih ediyorum ama ikisinin de her filmini izlerim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Zeki Demirkubuz daha dünkü yönetmenken tutup ödül falan alamadığında daha da bu yarışmalara katılmam hepsi uyduruk yarışmalar oluveriyor. Filmlerimden anlayacak kapasitede juri üyesi yok falanlar. Alemin kralı o yani ama sadece ekndi kafasında. Çünkü kardeşim öyle değil elbette ama tut ki onun filmlerini anlayamayacak kadar kapasitesiz insanlar çoğunlukta o zaman otursun kendi kendisine film yapsın kendisi seyretsin. Önemli olan olabildiğince fazla insana ulaşabileceğin filmler yapmak. Üstelik son derece sıradan ve basit öykülere bir de kapasitesizler anlamıyor olmuyor mu şaka gibi...

0|0
    0|0
  • Nuri Bilge Ceylan benim için bir tık daha önde,filmlerinde müthiş bir atmosfer var,sanki içindeyim sahnelerin,hem olağanüstü hem de bu kadar içten olmayı nasıl başarıyor anlaması güç.

0|2
    0|0
    • Aynen her ayrıntı bişey anlatıyor filmlerinde gerçekten etkileyici

• bu zor bir soru ya, ikisi de hayatın içinden hikayeler anlatıyor. ha nuri bilge ceylan'a hemşerilik durumundan ekstra sempatim vardır, onu da belirteyim.

0|0
    0|0
  • Nuri Bilge tabi ki. Uzak ve Kasaba filmi özellikle.

0|0
    0|0
  • Zeki Demirbukubuz diyorum ben.

0|0
    0|0
  • Demirkubuz tabii ki

N B ceylan ne yhaaa so gay

0|1
    1|1
  • Demirkubuz akar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ikisinin de birer filmini beğendim, masumiyet türk sinemasının belki en iyi filmidir, keza uzak'ı da çok beğendim ama bu adamların diğer filmleri için aynı şeyleri söyleyemem, çok iyi yaptıkları işler de var filmlerinde ama çok tırt duran şeyler de

0|1
    0|0
  • tartışmasız zeki demirkubuz

0|1
    0|0
  • İnan ikisini de ayıramam ama sadece Caen Film Festivalinde "bu ödülü güzel ve yalnız ülkeme adıyorum" dediği için Nuri Bilge Ceylan derim.

0|1
    0|0
  • Demirkubuz henüz izlemedim, Nuri Bilge gerçekmiş gibi çekiyor. NBC diyorum

0|1
    0|0
  • Nuri Bilge Ceylan

0|0
    0|0
  • zeki demirkubuz hayatı daha doğal anlatıyor. izlerken diyorsun hayatın ta kendisi

0|0
    0|0
  • tabikde nuri bilge yani

0|0
    0|0
  • Tabiii ki Sırrı Süreyya ÖNDER

0|1
    0|0
  • tabiki zeki demirkubuz . c-blok, masumiyet,yazgı. haluk bilginerin oynadığı filmi çok sağlamdı. yönetmenin bakış açısı çok iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...