Ayda kaç kitap okuyorsunuz?

Ayda kaç kitap okuyorsunuz? ve çevrenizde çok okuyan insanlar varmı? varsa bu insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
cevap verenlere baktımda genelde bayanlar daha fazla okuyormuş. bir tane erkek yazmış oda okumadığını söylemek için yazmış :)
www.facebook.com/.../326245187522068

bu admin olduğum kitap edebiyat sayfasının linki ve üstünde uygar yazan paylaşımlar benim. sayfanın 100 bin civarı üyesi vardır

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben makale okumaktan kitap okuyamıyorum ama kitap okumayıda çok severim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Eskiden cok okurdum artik daha cok film izliyorum.

0|1
    0|0
    • umarım edebi kıymeti olan filmleri izliyorsundur. yıldız savaşlarını izlemiyorsun heralde :)

• ben çok okurum ama çevremdekiler pek okumaz malesef :(

0|1
    0|0
  • Ayda 3 kitap en az.

0|1
    0|0
  • Sırf isim ve profil fotoğrafın yüzünden geldim, en az 3 okurum^^

0|1
    0|0
    • O zaman isimde profil fotoğrafıda sana pek yabancı değil haksızmıyım?

• ekledim. eğer sende istersen yarın ya da başka zaman sohbet etmek isterim tabi eğer isteği onaylarsan. şu an meşgulsün galiba bende meşgulüm sucuklu yumurta yaptım onu yiyorum. eğer seninkini sormuyorum ama benim facebook adım uygar yakut ve facebookta bir tane uygar yakut var oda benim ya da eğer istersen burdanda sohbet edebilirz tabi eğer bende memnun kaldıysan. şimdilik güle güle en azından sucuklu yumurtamı bitirene kadar :) memnun oldum adınıda söyleseydin iyi olurdu ama önemli değil

• Ayda, 4 kitap okurum çok rahat..

0|1
    0|0
  • Ruh halime gore değişiyor. Bazen 2 bazen 3

0|1
    0|0
  • Haftada, haftada hmmm.. 4 galiba

0|1
    0|0
    • haftada 4 kitapmı?

• Güzell, bende bu hafta Canan Tan 'dan "Eroinle Dans„ isimli kitaba başlayacağım.
      Bu arada :

Bol Şans

• o kitabı okumadım ama duymuştum sanırım yazarı intihar etmişti ya da benzer isimde bir kitapla karıştırıyor olabilirim. sanada bol şans sohbet için teşekkürler

• 3-4 okuyorum tabii boş zamanıma ve kitaba göre değişiyo

0|1
    0|0
  • Degisir bazen haftada 2 kitap bitiririm bazen 2 ay okumam bazen ayda bir keyfime gore

0|1
    0|0
  • 4-5 okurum boş zamanıma göre değişir

0|1
    0|0
  • en az 9 kitap özelikle William Shakespeare in romanları :)

0|1
    0|0
    • bende en az 10 hemen hemen aynışmış. william shakespeare nin romeo ve juliet adlı kitabını okudum sadece ve çok güzeldi. şu ana kadar okuduğun kitap sayısı kaç? benimkine yakınmı merak ettim

• üvey evlat gibi ayrım yapmıyorsun yani :)

• evet hepsi birbirinden güzel

• 7-8 degisiyor bazen de 3-4 kitaba göre

0|0
    0|0
    • ortalamanın çok üstünde okuyanlardanmışsınız en azında ülkemizde :)

• evet okumak zamanı en iyi değerlendirme yollarından biridir hatta en iyisidir. bende okumadığım zamanlarda içimde rahatsız edici bir boşul hissediyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Dünyada okumuyorum birde ayda mı okucam AS:DAS

1|2
    0|0
  • ayda 3 kitap okuyorum en az ama bilimsel makaleler felanda sayıyoran 20 ye yakındır ortalama

0|1
    0|0
    • hocam tavsiye debileceğiniz makale varmı?

• beyin hafıza ve zeka gibi konular gerçekten ilgimi çeker bu konularda tavsiye edebileceğiniz makaleler var mı

• ben benim okuduklarım arasından baktım ama geneli ingilizce türkçe olarak daha çok kendi konularım üzerine var yapay zeka üzerine sience de aratırsan güzel makaleler bulabilirsin

• Hiç okumam

1|0
    0|0
  • Aya gitmedim ki hiç :(

0|0
    0|0
  • Hiç okumuyorum

1|1
    0|1
Yükleniyor...