Kitap onerisi ?

Bu aralar canim biraz sıkkın okudugum kitabin ruh halimle es deger olmasini istiyorum. kendini hayattan soyutlamis, hayati kendisinden ve yapmaktan hoslandigi seylerden ibaret olan , kalabaligin icinde yalnizlik son ses hesabi takilan bir kisiyi ve onun ic seslerini , duygu ve dusunceleri ni anlatan kitap var mi?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bab-ı Esrar ;)

0|0
    0|0
    • Ahmet umit polisiye yazmiyormu?

• Şemsle mevlanayı anlatıyor doğru ama öyle bildiğin gibi anlatmıyor. Olay da polisiye tarzı evet ama kalıbı çok farklı ve alışılmışın dışında

• Okuyacagim 😄

Erkekler Ne Diyor 6

• liseli yıllarımda okumuştum halen okunması gerketiğini düşünyorum... leo busgaglia nın yaşamak sevmek ve öğrenmek isimli kitabını bul oku.

0|0
    0|0
  • Tam anlattığın türde roman Aylak Adam Yusuf Atılgan ya da alternatif olarak Albert Camus un Yabancı Romanı olabilir eminim seveceksindir😊

1|0
    0|0
  • hz. muhammedin (sav) in hayatı okudum süper kitap bir kez daha haytan kaldım

0|0
    0|0
  • cin ali haricinde kitap okumadım 😂😢

0|0
    0|0
  • martin eden ilaç gibi gelecek seni mutlaka oku

0|0
    0|0
  • Homoseksüel erkekler onarım terapisi
    Oku çok guzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canın sıkkınsa ilk sayfada hiç durmadan okuyacağın hayattaki her konuda sana yardımcı olacak bir başucu kitabı şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır

0|0
    0|0
  • Kessinlikle Veronica ölmek istiyor.

0|0
    0|0
  • taha bora siyah

0|0
    0|0
    • Kitabin ismi = bugunlerde ruh halim tesekkurler 😄

• rıca ederrim .. ince bir kitap gayette ucuz okumanı tavsıye ederım ben 2. defa okucam :)

• Bana ikimizi anlat

0|0
    0|0
    • Okudum onu 👍

• Bana ikimizi anlat'ın yani

• Aşk romanı.

@kokorech

Yükleniyor...