Harika güzel bir sanat eseri ile karşılaşınca eserin yaratıcısı ile tanışmak istiyor musunuz?

Harika güzel bir sanat eseri görünce

Eserin yaratıcısı ile tanışmak istiyor musunuz ?

Bir müzisyen, Bir ressam ya da bir şair

Harika güzel eserleri ile ruhunuzu etkiliyor

Peki eser sahibi ile tanışma şansınız olsa

Ne yapardınız ?

Onunla ne konuşmak isterdiniz ?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Eserin sanatçısı,eserine benzer..

Merak etmemek mümkün değil o yaratıcıyı..nerede görülmüş adı belirsiz bir tablonun satıldığı.

O anki ruhu ile eserini hayata sokarsın,o anki dünyanı kullanırsın..o dünyayı kullanan sanatçıyı da merak etmemek mümkün değil.

Bir şey konuşmam..kendini sanatıyla anlatmış olur..sıfatını görsem yeterli.

3|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 11

• Yaratıcılar Yaratıcısını hatırlatan tablolalara selam olsun... bana mı benziyodu ne :P

0|1
    0|0
  • Hayır tanışmak istemiyorum. Oturup "Neden bana ait böyle bir resim veya fotoğraf yok." yada "Neden benim böyle bir yeteğim yok." diye uzun uzun düşünüyorum, söyleniyorum, kızıyorum.

0|1
    0|1
  • derecelerm vr ve harika tablolar yparım sergilerime geipte beni merk edp tnsmak isteyen br erkek olmadı:) genel knscm ama erkekler sanata ilgisiz

0|1
    0|0
  • ben tanışmak isterim

0|1
    0|1
  • karşılaşmak istemem

bildiğin koala gibi yapışmak istiyorum,beni sırtında taşısın gibi saçma sapan istekler uyanıyo içimde

0|1
    0|0
  • Hangi duygularla ve yaşadığı hangi olayların büyüsüyle bu eseri yarattığını sormak isterim ~

0|1
    0|1
  • tanışmak isterdim.çünkü benim anladığımdan çok farklı şeyler yapmış oluyorlar.pek açıklamıyorlar da aslında.ben de sormuyorum.açıklama yapmayı küçüklük olarak görüyorlar sanırım.o yüzden sanatçılarla pek anlaşamıyorum:)

0|1
    0|1
  • Ben istemezdim...Eseri anlamaya çalışmak ve yaratıcısının kafamda oluşturduğum profili beni daha çok cezbediyor ve mutlu kılıyor...

0|1
    0|1
  • Benimde eserimi yapmak istermisin diye sorardım ressama :)

0|1
    0|0
  • tanışmak istemezdim

0|1
    0|1
  • evet istiyorum ama bazende istemiyorum gizli olması cezbedici

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• İstemekle kalmıyorum bir şekilde tanışıyorum. İster yüz yüze, ister telefonla, ister mail ile illa bir şekilde iletişimim oluyor. Böylesine etkileyici bir eser yaratan kimse ile tanışmak ve bir şekilde samimiyetle yaptığı iş için kutlamak bana göre saygı ve destektir.

0|1
    0|0
  • İstanbul Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesindeki Düşünen Adam Heykelini Yapan Özel İnsanı Yakından Görmek İsterdim .

0|1
    0|1
  • Hala canlıysa tanışmak isterim.

0|1
    0|1
  • Tanışamazdım. Bunun iki sesbebi var birincisi şu anda yaşamıyor olması. İkincisi eğer yaşıyor olsaydı geçerli olacağında yazmaya değmez.

0|1
    0|0
  • istemezler bence boşuna uğraşma hiç kanks

0|1
    0|1
  • naptın böyle hacı abi ya da mümine abla derdim

0|0
    2|2
Yükleniyor...