Einstein'in bu sözü!

"3. Dünya savaşında hangi silahların kullanılacağını bilmiyorum ama 4. Dünya savaşında taş ve sopalar olacağını biliyorum." arkadaşlar bu sözü okudum az önce farklı bir bakış açısıyla yorumlayacak olan var mı?

Güncellemeler:
Ben bir yorum yapamadım nasıl düşüneceğime kara veremedım. farklı bir bakış açısı yanlış bir terim olmuş. kusura bakmayın şöyle düzeltiyorum yorumunuzu paylaşırsanız sevinirim.

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Evet HAARP teknolojisi ile metaller ve üretim sahaları tehlike altında olacak. 4 Ülkede bulunan ve 200 antenden oluşan teknoloji ile iklimler değiştirilebiliyor, Suni depremler yaratılabiliyor ve insanlığın büyük bir tehditidir. Neden tehdittir dememe gerek yok sanırım, biri de israil kontrolünde :) Bu teknoloji ile yapılan bir saldırı açığa çıktığında bir kaç ülkede bulunun nükleer bomba son çare olarak kullanılacak ve savunma sanayi'ni hedef alacak. Doğal olarak radyasyonel ve yokedici etki ile beraber metal sanayi 3. dünya savaşı sonrası gelişemeyecek. Çünkü sürekli saldırı alacak.

Geriye Mehteran Takımı ile Osman Paşalar Kılıçlarla atlarla Allahu akbarr! diye diye ilerleyecekler Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti :P Zaten karada hepsini sikertiriz. Türkiyenin büyük güç olması da bu dönemde başlıyor

ha iyi yanı da şu ki; şakirtler kaybolacak, medeni bir Türkiye gelecek, Avrupa ülkesi olacağız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sıkıntı yok, Türk polisi taşlı sopalı grupları tazyikli su ve biber gazıyla anında etkisiz hale getirir.

0|0
    0|0
  • Dünya da ki her şeyi tüketiyoruz. İleri gittiğimizi düşünürken aslında geri gidiyoruz. Bir gün bilgisayar oyunlarıyla yetişen nesil bizi yönetmeye başladığında ve birbirini sömürmeye çalışanlar herşeyi tahrip ettiğinde sanaat ve zanaatkarın değeri bugünden daha çok yerin dibine girdiğinde rahat bir işim olsun yattığım yerden para kazanayım diyenlerin ruhsuz çocukları iş başına geldiğinde ve hatta Demiri dövüp sulayarak çeliğe dönüştürebilenler güzel atlara binip gittiğinde işte bu olacak. Doğru bir söz söylemiş kim söylemişse.

0|0
    0|0
  • 3. dünya savaşından sonra dünya öyle bir hal alacakki insanlar artık bırakın o tür silahları tabanca bile kullanmaktan korkacaktır.

0|0
    0|0
  • ortalığın anasını sikilecek... Sora ebemizin* dım dızlak göreceğimiz için geriye bişey kalmayacak diyor...

0|0
    0|0
  • - teknoloji iflas edecek ve safi beden gücüne dayalı bi savaş verilecek yada

- okadar cetin bir savaş olcak ki üretim gücü ve sermeye tükenecek bu üzun süren savaştan sora atacak mermi bulamayan insalık ilkel silahlar kullanarak bir birlerini katledecek

0|0
    0|0
  • Farklı bakış açısına gerek yok. Ülkelerin elindeki nükleer silahlardan yola çıkarak yorumlayabilirsin. Bütün dünya savaşa girerse ülkeler yüzlerce yıl geriye gider. Büyük yıkımlar oluşur. 4. dünya savaşında kullanacak top tüfek füze kalmaz. İnsanlarda taş sopa ile savaşır.

0|0
    0|0
  • Şu anda en son buzul çağında yaşamaktayız. Belki demek istediği şu anki buzul çağı bitip, bi sonraki başladığında /her buzul çağında olduğu gibi) dünya başlayacak olan bu buzul çağında da restlenecek.. Yani bunca teknoloji, bilgi birikimi yok olup gidecek ve insanlar teknik anlamda sıfırdan başlayacak: taş ve sopalardan..

0|0
    0|0
  • İnsanlar teknolojinin büyük zararlarını gördükten sonra eskiye gerimi dönecekler demek istemiş acaba.

0|0
    0|0
  • 3. dunya savasinda atom hidrojen elektro manyetik fuzeler gibi nalet silahlar kullanilip insanlik sahip oldugu herseyi kaybedecek, dolayisiyla ilk insan gibi hicbir teknolojimiz zenginligimiz kalmayacak elde sopadan baska..aci bi durum tabi..

0|0
    0|0
  • İnsanlar o kadar modernleşecekler ki savaşmayacaklar, savaşanlar ise anca toplum üzerinde o kadarcık etkisi olan kabileler olacak.

0|0
    0|0
  • zaten olmuyormu?

0|0
    0|0
  • 4.de tas atip kolun yorulacak sister ama uzulme sana vurmaz bu savas.

0|0
    0|0
  • üçüncünün tehlikesinin boyutlarına dikkat çekmiş, bir dünya savaşını daha kaldırmaz bu dünya diyor

0|0
    0|0
  • neden gizli sordun?

0|0
    0|0
  • Bu sözün kesin Einstein'a ait olduğuna dair bir belge var mı ?

0|0
    1|1
  • şuan ki yapılan şehirdeki terörist yandaşların yaptığı

0|0
    0|0
  • farklı derken?

0|0
    0|0
    • o zaman, 3. dünya savaşında pek çok ülke nükleer silahlar kullanacak demek istemiş galiba.

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayat çan eğrisi gibi.Zamanla var olan teknolojide yok edilecek ve insan tekrardan doğadakileri kullanacak bence..

0|0
    0|0
  • Taş devrine döncez biz dünya tekerürden ibaret onu diyo adam yaffu..

0|0
    0|0
  • Bu söz Einsteine ait olamaz.Evet bu sözün doğruluğu var.

0|0
    0|1
  • Dünya kendini yenileyecek.

0|0
    0|0
  • bu söz kime ait bilmiyorum ama..sanırım küçükten büyüğe herkes savaşın içinde olacak=/

0|0
    0|0
  • O savaşta herşeyini kaybedecek eskiden nasılsa öyle olacak.

0|0
    0|0
  • tükenmiş kaynaklar!

0|0
    0|0
Yükleniyor...