Ağlanacak film söyler misiniz?

arkadaşlar konudada belirttiğim gibi ağlanacak film lazım duygusal falan neyse konuyla ilgilenen herkese teşekkür ederim.

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• (ilk aşkımı sana veriyorum)... kesinlikle izle .. bir hata yapıp izlemem dersen eğer sana tavsiyem en az ilk 10 dk izle bağımılık yapıyor zaten izle bak döverim yoksa izle sonra gel güncelle burayı izledim diye bende emin olayım yorumuna bakayım izlemezsen seni ömür boyu lanetlerim çocuk :)

ben bir daha izlicem hatta

0|0
    0|0
    • tamam peki aslında incir reçeli izlicektim ama bu filmi övdüğün için izlicem ama şmdi izlemem yarın falan :)

• yarın sabah izlerim de istersen at ama ben gene bulurum.

• link ya ilk 10 dk izlesen nolur sanki neer hissedeceğini bilmek istiyorum

• BENİM 3 VE MUHTEŞEM ÖNERİLERİM VAR.

1-Hönküre hönküre ağlamak istersen Evim Sensin i izle tek başına. Bazı yerleri var gülmekten koltuktan düşüyorsun, bazı yerleri var ağlamaktan filmi izleyemiyorsun. ÖNERİYORUM KESİNLİKLE!

2-Hastalıklara zaafım var diyorsan Aynı Yıldızın Altında'yı kesinlikle izlemelisin. Bir kere daha bu filmi izlemediysen diyecek birşey yok. Hayatımda izlediğim en güzel film..!

3-Sadece Sen filmi de baya güzel. Şahsen sonunda annem gelip KIZIIIM BİTMEDİ Mİ HALAAA demeseydi ağlayabilirdim. Ama maalesef ağzımı kapatıp OHAAA demek ile yetindim.

0|0
    0|0
  • seyretmediyden cevap vermek zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • love story

0|0
    1|0
  • beni unutma.

kız kardeşimin hikayesi

erkek severse

aslında çok film izledim. ama ciddi anlamda ağladığım bunları hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • incir reçeli yanına birsürü selpak al tamammı <8

1|1
    1|0
  • erkek adamın ne işi var ağlamakla

0|0
    0|0
  • Kiz kardesimin hikayesi kesinlikle. Ben cok etkilenmistim

0|0
    0|0
  • İncir Reçeli, Aşk Tesadüfleri Sever bu iki filmi otur izle Ama unutma her hikaye gibi bu filmlerinde Acısı ve duygusallığı sonda. İkisi de birbirine çok benziyor. Bu arada yanına bol bol peçete al... :)

0|0
    1|0
  • Evim Sensin

0|0
    0|0
  • Cesaretin Var Mı Aşka?

Aşk Yemini

İncir Reçeli

0|0
    0|0
  • Uzun hikaye, evim sensin

0|0
    0|0
  • Evim Sensin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kumanda Diye Bir Film Var Fantastik Ve Sonun Da Ağlarsın Ben Şahsen Ağlamıştım .

0|0
    0|0
  • ferdi tayfur - batan güneş

0|0
    0|0
  • black mükemmel bi film şiddetle tavsiyedir

0|0
    0|0
  • Dedemin İnsanları

0|0
    0|0
  • Braveheart :((((((((((((((((((((((