Resimde çok iyi olduğumu düşünüyorum?

Herkes resimde çok iyi olduğumu soyluyor. Yağlı boya resim çiziyorum. Ama sadece portre olarak. Şimdi sipariş almaya başladım faceden. https://www.facebook.com/pages/Yağlı-boya-Portre-TABLO/823141001108336(sayfam bu. Özel günler için sevgililerin resmini çiziyorum. Hatta bende sevgilimle kendi resmimi yaptım isteyene örnek olarak atabilirim diye. Acaba bu iş tutarmı?

Güncellemeler:

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok iyisin.

0|0
    0|0
  • gayet ıyisin

0|0
    0|0
  • Ben gayet ıyisin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Cok iyimis

0|0
    0|0
  • tutar çünkü çok iyi yapmışsın beğendim
    hatta fiyat abartılı değilse sipariş bende düşünoyrum vermeyi

0|0
    0|0
    • Malzemesi 50 lira tutuyor. Orta boy tablo için. Hatta kırtasiyelerden oğrenebilirsiniz malzemelerin her bir fiyatını. Kargo ücreti 10 lira 60 emekte var bu işin içinde. Eğer zor bir rsimse fiyatıda artar. Ama ben bu sevgililer günü anneler günü vs. İçin insan çiziminden 100 120tl alıyorum. Sayfadaki tablo 1 300tlye gitti. O tarzlar çok zor 3ayımı alıyor.

• çok iyi. face de karakalem çalışmanı da gördüm çok beğendim. face kullanmıyorum ama kardeşimin faceden en kısa zamanda sipariş için iletişine geçeceğim. başarılar

• Teşekkür ediyorum...

• çok iyisin tabii

0|0
    0|0
  • Hass bunlari snmi yaptin

0|0
    0|0
  • gayet başarılı bence benim ressam arkadaşım bu işten çok iyi para kazanıyor sende müşteri çevreni genişletirsen iyi paralar kazanabilirsin

0|0
    0|0
  • Sayfa açılmıyor eksik link vermişsin...

0|0
    0|0
  • O resmi senmi yaptın?

0|0
    0|0
  • Bu sehife açılmıyor

0|0
    0|0
  • Tutmaz

0|0
    0|0
  • Boş işler bunlar insanlar artık elektronik çizimlere ilgi duyacak geleceģi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...