En iyi üniversite ve en iyi öğrenci şehri hangisi ?

sizler hangi üniversitede okuyorsunuz ve memnun musunuz ?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Şuanda üniversite olarak Eskişehir osmangazi - anadolu Erzurum Atatürk hayalimdeki yer daha nasip olmadı ama olursa benim için en memnun oldugum yer olacak

1|0
    0|0
  • En iyi üniversite benim açımdan Hacettepe Üniversite oranın öğrencisi olduğum için öyle geliyor da olabilir.

1|0
    0|0
  • İzmir olsun hangi unv. olsursa olsun :)

1|0
    0|0
    • güzel bir yer ama eğitimde önemli :)

• hedefin yüksek umarım başarırsın ayrıca izmir tercihlerini açtığında puanlar gördüğünde iyi eğitim nerelerde verilir anlayacaksın :)

Bol şans

• çok teşekkür ederim :)

• anadolu üniversitesi a.ö.f en iyisi

1|0
    0|0
  • GAZİ üniversitesi... ben hayatımda öyle bi ortam görmedim daha .. ODTÜ dede var diyolar ama GAZi yi tek geçerim ya...

0|0
    0|1
    • ODTÜ çok iyi ben eğitim açısından bakıyorum genel anlamda

• bursalıysan bence gaziyi seçme :D

• neyi varmış la gazinin ? :D

• izmir ege üni. bornova...

0|0
    0|0
  • Bilkent'teyim, okulun imkanları süper ama çok kasıyorlar adamı. Bölüm fark etmeksizin kasıyorlar.

0|0
    0|0
  • izmir kop gel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ankarada okudum gayet iyi

2|2
    0|0
  • İstanbul Üniversitesinde okudum gayet güzeldi :)

2|0
    0|0
    • İstanbul da okumayı düşünmüyorum neden bilmiyorum ama sırf kalabalık diye geri adım attım

• Hacettepe de okuyorum tek sorunum okula ulaşmak kampüs olarak falan çok güzel bi üniversite ama

1|0
    0|0
  • Sabancı üniversitesinde okuyorum. Çok memnunum. Şehirle bir alakamız yok pek, kampüs yetiyor, o da çok güzel neyse ki.

1|0
    0|0
  • Bursa'da okuyorum..Eğitimden memnunum da şu kampüsü kazmayı bitirseler daha bir sevinicem.

1|0
    0|0
  • eskişehirde okuyan arkilerim var, tam öğrenci şehri okuluda iyidir sanırım :)

0|0
    0|0
  • izmir gibisi var mı ya:)

0|0
    0|0
  • Burada okumuyorum ama yıldız teknik üniversitesi süper bir üniversite.

0|0
    0|0
Yükleniyor...