Seride en sevdiğiniz albümü hangisiydi?

Bana sevdiğiniz müzisyenlerin albüm serisi içinde en çok hangisini ya da hangilerini daha çok sevdiğinizi söyleyin. Sebep de verin.

Hatta üstüne o albümden bir de şarkı linki verin.

Güncellemeler:
sorum tarihe kaçmış <7

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Paradise Lost - Paradise Lost albümü adamların kendi adlarıyla çıkardıkları albüm en kral albümdü. Neredeyse bütün şarkıları iyi ama en en en güzeli 'Grey' parçası. link

1|0
    0|0
  • offspring geldi aklıma - ergenuslar americana der ama bence smash.

nedenine gelirsek ilk başlayan intro kısmından son şarkıya kadar sardırmadan dinlediğim bir albümdü ortaokuldayken

gizli cevabı kapatmayaydın iyiydi

1|1
    0|0
  • The Doors'un grubun ismini taşıyan albümü.

'The End'i dinleyin derim. Sayfalarca açıklama yapabilirim belki bu şarkı üzerine. Hatta söz veriyorum bir ara yapacağım gerekli motivasyonu yakaladığım anda :D

1|0
    0|0
  • Amy Winehouse'un istisnasız tüm şarkılarını severim. Popüler olanlarına mutlaka bir yerlerden aşinasındır. Diğerleri de çok güzel. Bu yaşıma kadar kimseye hayran olmamıştım. Birine hayran oldum o da öldü. :(

1|0
    0|0
  • Massive Attack - Mezzanine

link

1|0
    0|0
    • angel el clasico

mas attack en sevdigim parca hep paradise circus kaldi, bu albumden bagimsiz.

• o da güzel ama mezzanine albümündeki şarkıların hepsi şukela.

• Linkin park - Hybrid Theory albümü. Sebep söylemeye ne hacet link

1|0
    0|0
  • the doors bütün albümleri sebep olarak her biri gerçek duygular asla ticari degil

1|0
    0|0
  • kardeşim her yanda senin konun yeter ya yeter :) bıktım senden :))))

1|0
    0|0
  • U2 – Achtung Baby

1|0
    0|0
  • michael jackson history albümü...

1|0
    0|0
  • slayer ın angel of death i her zaman her yerde...

1|0
    0|0
  • ilkini severdim

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• The division bell, The Wall diycektim ama seçemiyorumm kiiiiii :D Dark Side of the Moon dan Time ı çokk severim. link sözleri olan video yolladım sözleri mükemmeldir bakıverin :D Bir de Metropolis Pt 2 den Through Her Eyes olsun hadi seçimi zor ama şu an içimden o geldi :) link

1|0
    0|0
  • yaşar divane albümü link ve esirinim albümleri.levent yüksel medcezir albümü.

1|0
    0|0
  • Muse-Black Holes and Revelations link

Bu grubun müzikleri bütün duyu organlarımın harekete geçmesine neden oluyor...

1|0
    0|0
  • Coldplay'in a rush of blood to the head albümü. link

1|0
    0|0
Yükleniyor...