Memlekete kesin dönüş?

Iyi Akşamlar ben ve arkadaşım 2 yil içinde kesin dönüş yapmayı planlıyoruz. Şimdi ikimizde Kayseriliyiz ama Memlekete Dönmeyi pek istemiyoruz.. Nereye yerleşebilliriz sizce? Kimler kesin dönüş yaptı? Nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Türkiyede bir kadın olarak en güzel yapabilecek ve temiz iş nedir? Türkiyede yaşamak gerçekten hayal ettiğimiz kadar güzel mi ya da fazla zorluk mi bekliyor bizi?
Lütfen fikirlerinizi paylaşın.. Sağolsun.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul megakenttir.. orada yaşam her ne kadar güzel denilsede aşırı kalabalık bir yerde sizi bunaltabilir... iş imkanı konusunda mesleğiniz icra etmek isyorsanız biraz avatajlı konuma sahiptir fakat rahat ve mutlu yaşamak İstanbul'da biraz zor.. trafik aşırı yoğunluk sizi bir sakinliğie özlettirebilir..

ege ve akdeniz bölgeleri burada İzmir diyebilirim.. çünkü yaşam biraz daha İstanbula göre daha az sıkıntılı.. tatil imkanlarınızıda çok rahat yapabilir.. denizin güneşin tatını çıkarabilirsiniz... bunllara Muğla-Antalya iyi bir alternatif olabilir.. insanlar rahat ve huzuru yaşamak için yazları kendilerini hep buraya atarlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• istanbul/kadıköy, bostancı tavsiyem

0|0
    0|0
  • Paran varsa İstanbul süper bir yer.

0|0
    0|0
  • Ben Ankaralıyım ankarayı tavsiye Ankara memur kendi saat 20:00 den sonra hayat bitiyo. Kimse kimseyle konuşmuyo. Herkesin suratı asık. Ama izmiri tavsiye ederim bence izmire git

0|0
    0|0
  • Kayseriye çok gitmişliğim vardır, doğal güzelliği olmasada çok düzünli bir şehir, ancak Kayseride çalışmayı düşünüyorsanız hiç denemeyin çünkü işçi hakkının en çok yendiği yer

0|0
    0|1
  • Bursaya gelin.. her tarzin rahat ettigi bir sehirdir. bende aslen kayseriliyim, bursada rahat edersiniz gercekten😊

0|0
    0|0
  • Türkiyede kadın olmak zor gelmeyin pislik dolu bir b. k çukuru burası

0|0
    0|0
  • İstanbul disinda heryere yerles İstanbul'da yolda soyuyorlar adami hirsiz soyguncu dolu

0|0
    0|0
  • Heryerde yaşar insan ama senin beklentilerine bağlı

0|0
    0|0
  • Ben avrupada oturuyordum. 2 senedir izmirde üni okuyorum. Çok güzel bir yer Türkiye. Tavsiye ederim. 😉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...