Yunanistan? Greece?

Yunanistan ve yunanlılar hakkında neler düşünüyorsunuz? Müzikleri yemekler tarihi denizş çok güzel ve Çok sıcak kanlı ınsanlar Yunanistan'a ilk gidişimde bana çok sıcak kanlı davranmılkardı (Gümrük girişindeki memurlar hariç)

Güncellemeler:
Yeni Rakının fiyatıda 24€ gereksiz pahalı

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yunanistan ekonomisi alt üst durumda. Memur maaşları 900 euro iken ev kiraları 500 euro. Emekli maaşları 300 euro. Emekli olurken emeklilik ikramiyesi verilmiyor. Çiftçi karın tokluğuna çalışıyor. Halk sefil durumda anlayacağınız. Devletin makam araçlarına kadar satılıyor, devlet başkanı bisiklet ile ulaşım sağlıyor.

Yunanistan bu kadar kötü bir ülke işte. Türkiye ile silahlanma yarışına girerse olacağı budur. Yunan insanlarını bilmiyorum ama Tekirdağ'da okuduğum için çok fazla Yunanistanda yaşayan Türk arkadaşım var onlar da Türkiye Türklerinden çok daha sıcaklar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gzl.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bizden nefret esiyorlar zaten İstanbul bizim diye tutturmuslar. Lafı uzatmaya herek yok baskalari bize nefretle bakarken, topraklarimizda gozleri varken sevmiyorum. Bize ne zaman insanca bakarlarsa bende onlara insan gozuyle bakarim

0|0
    0|0
    • Genelleme yapmak hoş değil ama seni. Görüşün ben yönetimdekilerşb Türkiye'ye bakışı derim ki adamların istanbulunu biz ellerinden almışız Buda doğal

• Evet bu dogal ama İstanbul bizim demeleri yanlis Allah bize nasip etti aldik artik bizim.

• Osmanlı seferi hep balkanlara düzenlemiş vardır o kadar osmanlının bir bildiği elbet :)

0|0
    0|0
  • Baklavamızı çalmışlardı gavurlar :D fakat geri aldık

0|0
    0|0
  • Benzer yönlerimiz var...

0|0
    0|0
  • Yunanlılar Türk'leri pek fazla sevmezler gittiğim için biliyorum yemek kültürü oldukça güzel..

0|0
    0|0
  • Frappe ve Uzo güzeldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...