Gece için mekan önerisine ihtiyacım var

Merhaba herkese. Cuma gecesi için bir kaç arkadaşımla dışarı çıkmak istiyoruz. Çok kalabalık olmayan, sakin bir müzik çalan ve kaliteli insanların gittiği bir yer önerebilir misiniz?

Biraz istanbul yabancısıyız da:)

türkçe harflerim olmadığı için böyle yazdım, ilk fırsatta düzelteceğim

Güncellemeler:
nisantasi-cihangir-etiler civarinda

kalabalik olmayacak, chillout lounge turu calacak, guzel kokteylleri olsun

bir de ustu acik olursa daha iyi olur

boyle bir yer var mi onerebileceginiz

taksim'deki limonlu bahce gibi.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• soruyu biraz detaylandırır mısın, ne tarz müzik tercih edersiniz, hangi yakada hatta hangi muhitte takılmak istiyosunuz?

0|1
    0|0
    • que tal tapas diye bi mekan var, tünel'de. sessiz hoş biyer, müzikler, kokteyller falan başarılı. ama açık değil. gene de bu havada sorun olacağını sanmıyorum.

gene o civarda balkon diye biyer var. müzik chill out tarzı değil ama güzel çalıyorlar, rahatsız etmez. buranın en güzel tarafı harika bi manzarası olan bi terası var.

yemek de yiyecekseniz leb-i derya'yı tavsiye ederim. o da tünele yakın. çatı katı ve buranın manzarası da süper, ama üstü açık değil gene maalesef.

• balkon da olur bak.

• e yazdım ya :)

Erkekler Ne Diyor 8

• dorock bahçe kat çok güzel bir yer. istiklal caddesinde demiröreen'e gelmeden imam adnan sokağında. girişi epey salaş ama bu seni aldatmasın mekan çok iyi.

0|0
    0|0
    • daha nezih olmasi lazim yabanci arkadaslarim olacak yanimda

• girişi salaş ama ortam çok nezih. :) daha nezih olsun diyorsan, yine istiklal'de tünele doğru richmond hotel var onun terasında Leb-i Derya var. Güzel bir restorant.

• küçükbeyoğlu kafeyi öneririm. geçen hafta ordaydım ilk gidişimdi çok güzel biyer. ama biraz insan sayısı fazla oluyo terasta. aşağı katlarda oturabilirsiniz kimse olmuyo oralarda pek.

0|0
    0|0
  • istanbul ama neresinden :D

0|1
    0|0
  • Tarlabaşı / kopil bar

1|1
    0|2
  • rumeli hisari nda limon diye bir yer istediğiniz gibi bir yer

0|0
    0|0
  • İstanbulda sakin mekan mı varmış ya

0|0
    0|0
    • etmus nedir, biliyor musun?

:)

• buldum ilgili soruyu

ben siteyi girlsaskguys.com 'dan bulmustum

her neyse

tesekkurler cevabin icin

• Rica ederim Yurt dışından direkt bu siteyi bulman biraz zor olurdu elbette

• istanbululun hangi bölgesinde olsun

0|0
    1|0
  • Yok kezbanlar, yok laf atmalar, "TR karakter desteklemiyor mu?" falan çıkışmalar... Sakin olun biraz.

Asmalı Mescid/Balkon iyidir ama sakin olacağını sanmıyorum. Oraya gitmenizi öneririm. Haftasonu Cuma-Cumartesi-Pazar çok kalabalık oluyor. Gidecekseniz erken gitmenizi öneriyorum. Müzik tarzı da size uyar diye düşünüyorum.

Gerçi 12 gün olmuş ama bu kadar şeyi yazdıktan sonra dikkat ettim. Puf!

etmus olayı da çok uzun şimdi yazmaya üşendim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sakin muzik ne yav.

2|2
    1|2
  • fethi paşa korusunda vapur gonglarını dinleyip boğazı seyrederek mest olacağınız bir yer var. mavi-yeşil'di galiba ismi :/

0|0
    0|0
  • etiler -Vitrin

0|0
    0|0
  • hangi sehirdesin?

0|0
    1|0
    • tamam ist demissin gormedim:)

• istiklal önerebilirim nevizade degilde , tek tuk bar-cafe tarzı oluyor onlar olabilir

Yükleniyor...