Grinin elli tonu serisini okuyan varmı?

kitapla ilgili görüş rica ediyorum... ben kitaba bayıldım...

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 11

• Kitap gerçekten güzel. Oradaki aşkı görmeyenler sadece erotizm için alıyor. Aslında kitabın amacı bu değil. Bir çaresizlik te var orda. Kitap gayet güzel

1|0
    0|0
  • Bencede cok güzel bir kitap serisi herkes terbiyesiz oldugunu dusunuyo tamam terbiyesiz ama anlatmak istedigi baska seyler var ben sevdim seriyi

1|0
    0|0
  • iğrenç bir kitap zaman kaybı sadece.

0|0
    1|0
  • Mahsun kırmızı gül

0|0
    0|0
  • Okumadım.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • var süperdi

0|0
    0|0
  • Güzel ama birbirinin tekrarı gibi sürekli ayni seyler

0|0
    0|0
  • Geçen gün d&r deydim bir kitap inceliyordum. Aniden yanıma bir kız geldi daha 16-17 yaşında. Oh may gat dedi yapıştı grinin elli tonu kitabına yanında arkadaşıda geldi oha ben bunu almak istiyorum kızım özgürlüğün elli tonu nerdeaaağ diye bağırdı resmen d&r de görevliler sessiz olun diye uyardı bunları daha 16-17 yaşında ergenlerin kendini tatmin etmesi için okuduğu yeni bir oyuncak olarak görüyorum filmide berbatmış gitmedim ama öyle diyorlar. Normalde kitabı filmine göre yargılamam ama bana çok gereksiz geldi... Benim beğenmediğimi bir başkası beğenebilir tabii ama yetişkin kitabı olan bir kitabı küçücük kızların alması biraz rahatsız edici. Verilen paraya yazık olduğunu düşünüyorum kendi yaşlarına uygun romanlar okusalar çok daha fazla şey katarlar kültürlerine... Tabii her grinin elli tonu okuyan ergendir demiyorum ama ergenlerin yeni eğlencesi olarak görüyorum. Gidipte 24-25 yaşı ve üstündekiler alsa saygı duyarım çnkü o yaştaki bir insan yeterince olmasada olgunlaşmış olarak düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • o yaşta ki gençlerin okuması için yazılmış bir kitap değil zaten. bundan bende hoşlanmadım şu an fakat ben beğendim. yanlızca içindeki erotik anlatım dan dolayı değil aşkları çok hoşuma gitti. yani kitabı herkez farklı yönden ele alabiliyor. onlarda genç, birşeyler öğrenme keşfetme zamanları bundan dolayıda direk erotik yönünden ele almışlar ve aşırı tepkiler veren şaşkın ergenler :)

• 😊😊

• Ben sevemedim. Anastasia'nın sürekli kızarmasından ve dudağını ısırmasından bık geldi.

0|0
    0|0
  • okudum tüm seriyi hala el james nasıl yazdı hayretlerdeyim severim 50 tonu film berbat ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...