Su itiraf çılgınlığına ne diyorsunuz?

Üniversitelerin hemen hemen tüm hepsinin bi itiraf sayfası oluşmaya başladı ve bu çılgınlık gün geçtikçe büyüyor :))okuyormusunuz?takip ediyormusunuz bilmiyorum ama üni gençliği otobüste aşık oluyor;))

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• kardeşimden duymuştum. bizim zamanımzda forumlar vardı, hey gidi heyy

0|0
    0|0
    • biz direk evin salonunda ortam yapardık forumlarda yetişemedi zamanıma :(:(:(

• en güzeli öyleydi ama reese bence şanslısın

şimdi insanların sıkılmak gibi bir durumu olmadığından arkadaşlarıyla daha az plan yapıyorlar ama eskiden 7/24 ortamla geçerdi. ben de o dönemin sonlarına yetiştim sonra internet girdi hayatımıza :(

• bir de giydiğin kıyafetlerle seni tanımlamaya çalışanlar var ki..çok güldürüyor.

okuyucuyum.eğleniyorum.

0|0
    0|0
  • aynen yaaaa. allam yaa.:D çok saçma buluyorum ben ki çoğu dogru olmayan şeyler. sırf dalga geçmek için saçmalayan çok var. :D

0|0
    0|0
  • Aynen bizim okulunda var çok saçma bence

0|0
    0|0
  • sdü itirafa baktım şimdi itiraflar çok sıradan geldi dediğin gibi otobüs aşkları tarifler filan sevmedim sarmadı :)

0|0
    0|0
  • çok komik geliyo bana

0|0
    0|0
  • Facebookta gördüm de bakmadım hiç.

0|0
    0|0
  • aynen cok sacma bence..

0|0
    0|0
  • tabi fakültenin tüm bölümleri bir arada daha küçük mekanda, her otobüs daha çeşitli.. bundan iyi aşık olma mekanı mı var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• nette sıkıntıdan ne yapacağını şaşırmış olan insanın geldiği saçma sapan noktalardan biri... ama daha ne saçmalıklar görecez kim bilir...

0|0
    0|0
  • Üniversitelilerin önceden forumları vardı, yetmedi İTÜ, Uludağ gibi sözlükleri açıldı. O da yetmemiş demek ki itiraflara geçmişler. Üni gençliğinin lise gençliğinden farkı kalmadığı için otobüste aşık olmaları normal artık

0|0
    0|0
  • Hiç denk gelmedim. Link atarsan bir göz atarım.

0|0
    0|0
  • okumadım ama okumak isterim. itiraf.com var, orası ilkti sanırım. ondan sonra çoğaldı demek :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...