Hitleri nazi leri neler yaşandığını anlatan film varmı?

yaşanan olayları tv de kitaplarda gördüğüm kadar biliyorum ancak detaylı bilmiyorum var mı bu olayları gerçekliğiyle anlatan güzel anlatan bir film şimdiden teşekkürler

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Film olarak yazmışlar arkadaşlar. Ek olarak önerebileceğim kitaplar Bir Doktorun Görgü Tanıklığı / MIKLOS NYISZLI (Konusu yahudi bir doktor olan Miklos Nyiszli imha kamplarında ünlü nazi doktoru Josef Mengele'nin yardımcısı olarak çalışıyor. Otopsi işlerini yapmak zorunda kalıyor. Sonra savaş bitince kamptan sağ kurtulup gördüğü canilikleri kaleme alıyor.) Ben bu kitabı 1 yıl boyunca arayıp bulamamıştım sonra pdfsini buldum. Çok etkileyici bir kitap. Gözlerim dolu dolu okudum kitabı. Özellikle beni en çok etkileyen yeri şuydu: Kazanlarda iki insanı kaynatıp kemiklerini Berlin Irk Enstitüsüne göndereceklermiş. Arkalarını döndüklerinde yahudi esirler kazandaki insanları yemek sanıp yiyorlar. Doktorlar koşuyorlar onları durdurmak için. Sonra yemek değil insan olduklarını söyleyince kusuyorlar esirler. Istersen pdf atarım sana.

Ve Hitlerin Kavgam adlı kitabını okummalısın. Nazi ideolojisini tamamıyla anlatıyor kitap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çizgili pijamali çocuk.

0|0
    0|0
  • Piyanist

0|0
    0|0
  • Kitap oku daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Schindlerin listesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayat guzeldir
    Piyanist
    Schindler in listesi
    Çöküş

0|0
    0|0
  • Piyanist Schindler List

0|0
    0|0
  • hitleri değilde nazi almanyasından kaçan yahudilerle ilgili süper bir önerim var. Diriliş diye süper fılm tek solukda izlicenden eminim.

0|0
    0|0
  • Ben bu yahudilerin yakıldığı, gazlandığı yeri gördüm... 😀

0|0
    0|0
    • Imha kamplarını mı diyorsun. Ileri de bende Auschwitze gitmek istiyorum

Yükleniyor...