Sagopa Kajmer sever misiniz?

sagopa kajmer konserine ne zaman nerde gittiniz kimle gittiniz...en sevdigniz sarkısı...görelim sagocuları...

0|0
79

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• bir şarkısına denk geldim terapi kelimelerle güzel oynuyor ama dinliyorum yada seviyorum diyemem

0|1
    0|0
    • terapi sarkısı için özel dansı vardır sagonun onuda tavsiye ederim izlemeni..

• severim ama konserine gitmedim

0|1
    0|0
  • Eh işte az biraz. Rap pek sevmem ama Kolera ile birlikte söylediği bazı şarkıları seviyorum :))

0|1
    0|0
  • 2 üç sene öncesine kadar severdim ama şimdi bana pek hitap etmiyor

0|1
    0|0
    • yas büyüdü ondan dimi:)bende bir ara kopar gibi olmustum ama onsuz olmuyor..aralıksız yılalrdır dinlerim..

• evt aynen öyle ergenlik zamanlarımda bunalım bunalım takılırdım sago şarkılarıyla şimdi lana del rey - adele falan dinler oldum

• adele cok basarılı..bende cok severim...

• Cold olaydi baa atesten gomlegim diyeydi:d

0|1
    1|0
  • Ölürüüüüm ona yaa SAGO KAF KEFF :) en güzel şarkısı bnce galiba :) vvee konserine 3 defa gittim çok koyu bir sagocuyumm

0|0
    0|0
  • 2-3 sene önce Ankara'da Meb Şura salonundaki bir konserine gitmiştim. Kendi de yanlış olduğunu düşündüğü şarkılarının haricindeki tüm şarkılarını severim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tersi döndü güvenin ansızın belirdi dostun hilesi,fincan kahve içtim kursağımda kaldı telvesi.

Kırıştır yalan kahpesi,baştan akıl alır ya cilvesi.Yıkar,geçer bir dostun düşmancasına hamlesi.

İki boy aşmış ihanetin ki kat`i yok bahanesi,hayrından umutsuzum getirme bari şerrini.

Ve hepsi aynı yolda yolcu onca bedenin kellesi,meydan önüne dizilecek ve alınacak ifadesi.

Dualar olmasaydı kim kovardı kalleş iblisi? kalbim ak da pak da desen yüzünden yansır pisliğin.

0|1
    0|0
  • 24

Beyaban

0|1
    0|0
  • O halde müsade, vakur bir ifade.Laedri mahladerviş-i virane.

0|1
    0|0
  • O beni sevmez tanısa bende onu sevmeyim bari.

0|1
    0|0
  • Kabuk bile tutmayan yaraların hatrına susmam!

0|1
    0|0
  • sevmiyorum saçma sapan salak bir rap çi bence rap in felsefesinden haberi olmayan bir özenti acıyorum o hıyara

0|0
    0|1
  • sagopa kajmer ve kolera cok etkılı sanatcı benim ıcın konserıne gtmedım ama gtmek ısterdım ve benim ıcın tum sarkılarııı anlamlıı

0|0
    0|0
  • sevmem ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...