Hiç IQ testi yaptınızmı?

Yaptıysanız test sonucu ne çıktı IQün kaç ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 11 yil once Nevzat Tarhan in kliniginde IQ um 142 cikti ortalama ustu.

0|0
    0|0
    • 142 çıktı ve burada mı takılıyorsun yav he he adamda üstün zekayı da geçkin bir zeka çeşiti var o gelmiş hala burada takılıyor

• Geri kalan tezlerin ise cevap verilemeyecek düzeyde gereksiz konular. Hayranı olduğun hişileri buraya yazıp onlar üzerinden ülkeni küçümsüyorsun ama o insanları yetiştiren de bu ülkenin insanları bunu da göz önünde bulundurmalısın

• Hayran değilim sana ibretlik örnek verdim. O adamı da hiç örnek almam genel kültürüm örf adet ve karekterim kabul etmez ayrıca.

Sen kaçamak cevaplar ver niceliksel açıdan.

Senin gibilerden tahminimce böyle devam edersen friedrich nietzsche i anlamayan Adolf Hitler vari mantalitelere sahip olma olasılığı yüksektir.

İQ EQ anca adil bir düzende anlamlıdır.

Nice üstün zekalar yani dehalar Türkiye dışında kapilmaktalar eğitimlerini orda yapmaktalar.

Örnek çok.

Senin adına üzüldüm.

Yeni nesiller senin gibi olmamalı.

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim de 140-144 arası bir şey çıkmıştı. Yüksek zeka diye geçiyor ama tartışılması gerekir tabii kime göre yüksek? Toplumumuza oranla mı, dünyaya oranla mı?

0|1
    0|1
  • Yapmadım

0|0
    0|0
  • 130 cikti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Maşallah herkezin IQ 120 nin üstünde :) Ülkecek çok zekiyiz... Demek sorun zekada değilmiş... Beyni kullanmadaymış...

0|0
    0|0
  • psikologlar 120 civarı diye bir tahmin yürütmüştü

0|0
    0|0
  • 139 çıkmışdı

0|0
    0|0
  • Başkasını IQ suna gore benim IQmu test edemezler. Saçmalığın daniskası

0|0
    0|0
Yükleniyor...