Kişisel gelişim kitapları okuyan var mi? Ne kadar faydali oldu? bir tanesinin ismini yazar misiniz yazarı ile birlikte?

Kişisel gelişim kitaplarından birini okuyan var mi? Ne kadar faydali oldu? bir tanesinin ismini yazar misiniz yazarı ile birlikte?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Düşün ve başar muhammed bozdağ harika kitaptır tavsiyeyi şiddetle tavsiye ederim :)

0|1
    0|0
    • Tsk ne gibi konulara odaklanmis az be oz anlatsan?

• benm bitirmem zor olur en güzel kişisel gelişim kitabı diye düşünüyorum bazıları gereksiz.. alıp okursan bu soruyu kaldırmayıp beni hatırlarsan bebeklemerm yorumunu neyse ben çıktm iyi geceler

• Iyi geceler tskk yorumun için eminim buda Anthony drn çalmistir bakcam :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• İçimizdeki Çocuk/ Doğan Cüceloğlu

0|1
    0|0
    • Tsk ne gibi konulara odaklanmis az be oz anlatsan?

• Duygu, Düşünüş Ve Davranişlarimizi Sürekli Etkileyen Içimizdeki Çocuk Yeni Iç Dünyamizin Denge, Ahenk Ve Huzurlu Olmasini Sağlamak Amaciyla Yazilmiştir.

• Duygu ve düşüncelerini değiştir davranışların değişir bes d kurali belli ki buda Anthony Robins den calms adamimdan :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok okudum özgüvenini tamamen yitirmişler için işe yarar ama hepsi birbirinin aynı pek bir şey bekleme

0|0
    0|0
  • Bence nlp uzmanlarinin seminerlerine katil daha cabuk hedefe ulasirsin

0|0
    0|0
    • Amacım biseye ulaşmak değil ki :) ben yeterince okudum sizleri merak ettim faydasını girebilen var mı başka diye

• Montaigne-Denemler adlı eserini öneririm. Kişisel gelişim kitabı olmasada çok farklı fikirlerin yer aldığı bir eser

0|0
    0|0
  • @maviş1719 duy sesimi cevap ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...