Rap müzik hakkında düşünceleriniz nedir?

Bence güzel bir tarz. Çünkü pop gibi iki cümle ile bitmiyor anlatmak istediğini uzun uzun anlatıyor. Sansar Salvo, Allame, Hidra gibi isimleri başarılı buluyorum.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ara ara dinlerim. Popla karşılaştırılamaz bile. Hele ki bazı pop şarkılarda 2-3 cümleyi 20 kere tekrarlayarak şarkı yaptıklarını sanıyorlar ya, baş ağrısından başka bir şey değil. Rapte ise sözler anlamlı, üzerine kafa yorulmuş belli. Ha bir de rap müziklerin sampleları sağ olsun bir sürü başka güzel şarkılar da bulmuş oluyorum. 😄

0|1
    0|0
  • Daha fazla desteklenmesi gerek birsey. Malesef türkiye de pek tutulmuyor. Türkçe rap de genelde kendilerini rakip gibi görüyorlar. Birlik yok malesef.
    Rap- kalpten gelen düsüncelerle oluşan bir parca. Genelde anlamlı ve düşündürücü oluyor. Rap de genelde hayatı görüyorsun. Toz pembe olmadığını görüyorsun.

Size gelsin -> https://youtu.be/ZGjAzNu7gxA

Cok anlamli bir parca. Yeri apayrı dır bende ❤

0|1
    0|0
  • Rap aşktır, candır. Popta neymiş peeh

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğer Eminem gibi altyapısı sağlam müziklerle piyasaya çıkıyorlarsa saygı duyarım ama mahalle rapi yapıp rapçiyim diyenleri desteklemiyorum

0|1
    0|0
  • Türkçe rap sevmiyorum. Afro amerikan hiphop

0|1
    0|0
  • Anıl Lider vs vs Rap ıyıdır gerçek hayattır sokaktır yasanmıslıktır hayal degıl

0|1
    0|0
  • gereksiz bir müziksizlik dalı

0|0
    0|1
  • Ben sevmiyorum Rap'i.
    Çünkü bana göre müzik akışlı olmalı, kafiyeli, kafa dinlendirici. Ama saygım var.

0|0
    0|0
  • Daha çok ergenler dinliyor, bu da zaten rap in kalitesini gosteriyor :D

0|0
    0|0
  • Booooş işler. Eğlendirmeyen şey hoşuma gitmez. Zaten ben gerçekleri biliyorum. Başkaları anlatmış ne yazar

0|0
    0|1
Yükleniyor...