Ahmet Altan Aldatmak okuyan varsa ne düşünüyor?

Yıllar önce aldığım kitabı tozlu bir rafta buldum desem yeridir. Kitabı ve konusunu unutmuşt, fakat bir an dikkatimi çekti, okudum, ve oldukça etkisinde kaldım.. Kadınlara bakış açım zaten yıllar geçtikçe değişmiş olsa da bu kitap ile daha farklı bir şekilde değişmeye başladığını hissetmeye başladı. Aynı şekilde okuyup benim gibi veya farklı düşünen var mı bilmek istedim?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Ewet.. uzun yıllar önce okumuştum. Çevremde bu tip o kadar çok kadın var ki... Özellikle ekonomik özgürlüğüne sahip bir çok kadın eşlerini ( sevgililerin) aldatıyor. Bu bir akım gibi, arkadaş çevresinde bu tip bir yaşam tarzı belirleyen kadınlar, çevrelerinde ki kadınlarıda etkiliyor. Ve o kadınlarda bu heyecana kendilerini kaptırıyorlar. benim gördüğüm kadarıyla bir kere aldatma tadını alan kadın bir daha tek eşliliğe zor dönüş yapar.

0|0
    0|0
    • "Bir kadının ilki olmak kolay, zor olan sonu olmak" cümlesi kendini kanıtlıyor güncel yaşamda.

• Kolay ya da zor... bu söz fazla saçma değil mi?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Okudum...

0|0
    0|0
    • Kitaptaki kadın, güncel yaşantımıza oldukça var olan bir kadın mı sence? Çevremde birkaç kişi buna yakın, kitabı okumadan önce beni ilgilendirmiyor insanların kendi hayatlarında yaptıkları derdim ancak şu an kendi etik kurallarıma göre onları bile yadırgıyorum. Sence kitaptaki Aylin senin çevrende de var olan bir kadın tipi mi?

• Tam olarak aynısı değil ama benzeri birkaç kadın var..

• Okumadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bir ara iki sayfasına göz gezdirdim güzel se okuyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...