Tarkan dünya starı olabildi mi?

Evet arkadaşlar bunu tartışıyoruz. Türkiyede Tarkanı tanımayan yoktur. Peki dünya genelinde? Tarkan dünya starı olabildi mi?

• Oldu
    29% (20)41% (28)35% (48)Oy Ver
  • Olmadı
    33% (23)39% (27)36% (50)Oy Ver
  • Snane be slk .s.s
    38% (27)20% (14)29% (41)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
En son seçeneği öylesine yazmıştım ama birinci seçenekten daha fazla oy verilmiş :D

Aslında sorunun cevabı bir uzman tarafından çok güzel cevaplandırılmış bakınız: link

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm Dünya'da olabildi mi dersek maalesef hayır... Ama özellikle Rusya ve Fransa'da Tarkaaan diye çığlık atan çok hatun gördüm :) Sınırlarımız dışında da bir popülarite elde edebilmiş yegane sanatçılarımızdan kendisi. Allah uzun ömür versin valla o da olmasa...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 2. şıkkı yazış şeklinle kendini ele verdin boşuna gizlenme :D

1|2
    0|0
  • Eh işte.Belkı olmuştur.

0|0
    0|0
  • İranlılar, Malezyalılar, Boşnaklar Tarkanın baya baya şarkısını biliyor. Demekki olmuş adam.

0|1
    0|0
  • olabilecek potansiyel vardı bence ama olamadı, yalnız bırakıldı

0|0
    0|0
  • bir program vardı rus kızlar Tarkanın bütün şarkılarını biliyordu peşinden koşturuyorlardı

0|0
    0|0
  • olmadı yahu,türk olmayan kaç kişi tanıyor ki.

0|0
    1|0
  • Olabilirdi. Ama olamadi. Gercekten yapabilirdi. Cunku ses ve goruntunun bir arada oldugu ender insanlardan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yani bir dudu dudu dilleri olsun bir kuzu kuzu olsun ailecek severek dinliyoruz..

1|1
    0|0
  • hayır olamadı bunda ülkemiz medyasının da ihmali var yeterli destek verilmedi hem medya hem sponsorlar o adam sende 20 kez guney amerika da konser vermeliydi

1|0
    0|0
  • tarkan diyince benim aklıma kartal tibet geliyor. mini etekli kalpaklı peruklu kahraman!

tevetoğlundan daha çok severim...

olmadı olamaz, olmasında. eroinden alacaklar içeri kurtulacağız sandım bıraktılar :(

0|0
    1|0
  • A: Oldu

0|0
    0|0
  • oldu niye olmasın bizim diğer insanlardan eyimiz eksik

0|0
    0|0
  • Rus star oldu tüm rus kızlarının dilinde şarkıları.

2|0
    0|0
  • tarkana varana kadar dünyanın tanıyıp saygı duyduğu çok büyük bir değerimiz var. tarkan zerre ilgilendirmiyor beni.

0|0
    1|0
  • ruslari dunya kabul edersek oldu :)

ki olmasa da ne olacak sanki, turkiye seviyor yeter bence..

0|0
    0|0
  • tarkan ancak otçu olur,işi gücü esrar içmek

0|0
    0|0
  • emin ol ibraihim tatlıses ondan daha ünlü

0|0
    0|0
  • olsa ne olur olmasa ne olur ama olamadı da zaten

0|0
    0|0
  • he oldu he görürsem söylerim...