Hadise'nin son şarkı ve klibini nasıl buldunuz?

hadise'nin son klibi olan biz burdayiz'ı nasıl buldunuz? bence çok güzel bir şarkı, klip de çok iyi çekilmiş bende siyah-beyaz fon harika, ya siz ne düşünüyorsunuz?

• Çok iyi
    10% (8)20% (10)14% (18)Oy Ver
  • İyi
    23% (18)18% (9)21% (27)Oy Ver
  • Orta
    26% (20)27% (13)26% (33)Oy Ver
  • Kötü
    41% (32)35% (17)39% (49)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• İyi iyi fena değil

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• eh işte iyi sayılmaz

1|2
    1|0
  • Hadise Allah var güzel bayan seside süper ama kendisini pek sevmiyorum. Sanki avrupada starmış gibi davranılması ki sadece belçikada star oldu diye onu Avrupa da Eurovisiondan hariç kimse tanımıyor. eskiden türkceyi bile doğru düzgün konuşamıyordu. Birde Biz burdayız şarkısını Mario Winans aranje etmişdir.

0|0
    1|0
    • Bu şarkının klibi süper özellikle Türk Bayrağı'nı yukarı çıkarıp asma sahnesi süper ...

• ben Londradayım burada tanınıyor Almanya ve Fransada da öyle . Bence siz ilk satış rakamları ve liste başarılarına göz atıp yetersiz bilgilerinizi yenileyin veya süzgeçten geçirin ? :))

• yetersiz bilgi? peki. Türkler taniyor tanimiyor demiyorum yabancilarin hic biri tanimiyor ünlü degil ben kendim almanyadayim saka gibi cevabin

• bu kadının sesi bi seye bensemiyo vucuduyla para kazanmaya calsııyo öyle g*t bacaka racak felan ben onu ses sanatcısı olarak görmüyorum!

1|0
    1|0
  • bn sevdim.

1|0
    1|0
  • herkez kötüde dese herzaman diorum hadise cok gzl ne sölese ne gyse harika oluo :) bi kadına kloda okadar yakışamaz yani :)

1|0
    3|1
  • Beğenmedim.

1|0
    1|0
  • ben sevmiorum hadiseyi.

0|0
    1|0
  • hadiseyi sevmyorum hemde

2|0
    1|0
  • iyiydi ya güzel işte

1|0
    1|0
  • izlemedim,dinlemedim bile..

1|0
    1|0
  • Bulmadım.

1|0
    1|0
  • hadise çok çirkinnleşti diyemeden geçemiyeceğim klibi fena sayılmaz

0|0
    1|0
  • Hadiseyi hiç sevmiyorum,başlarda seviyordum ama sonradan çok özenti yapmacık oldu,itici geliyor son olarak biri hadiseye beyonce olmadığını söylesin demek istiyorum çünkü kendini küçük düşürüyor.

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hadise dinlenmiyor, sadece izleniyor.Klipte ki detaylara dikkat edin, P*rno film çeksin belki daha iyi yerlere gelir, klibi dikkatle izleyince zaten neden olduğunu anlarsınız.Türk Bayrağı ne iş anlamadım, belli bir kesimi etkilemeye çalışmış üstüne vücut koymuş akıl çeliyor bence.Sesi çok iyi diyemem ama kötü değil.

1|0
    1|0
  • Klipte Türk Bayrağı nı alıp merdivenlerden yukarı çıkması hoş sahne bence:)

1|1
    0|0
    • Kesinlikle :)))

• Çok hoş tabi.Fiziğini koymuş ortaya üstüne birde bayrak koyunca zaten kafalarınız direk "Hadise çok güzel, çok iyi bir sanatçı" demeye başlıyor.

• ben hadise hoş demedim klibi hoş normalde ne sesini ne fiziğini beğenirin arkadaşım yaftalama

• O klibi baştan sona illimunati işaretleri ile doldurmuşlar. :) :) :)

Farklı bir klip olmuş bence standardın biraz dışına çıkılmış

0|0
    1|0
  • Hadisenin klibini sadece fiziği için izliyor insanlar.

1|1
    1|0
  • Hadiseyi dinleyen var mı ki !

1|0
    1|0
  • Kötünün iyisi diyelim

0|0
    1|0
Yükleniyor...