Yabancı dizi&anime izleyen var mı?

Yabancı dizi ve (ya) anime izleyen var mı? Varsa, favori dizi-animelerinin isimlerini alabilir miyim?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Animemii dediin sennnnnnn !! :)
    Ghost in the shell serisi
    tytania
    Aldnoah Zero serisi
    Tokyo Ghoul serisi
    Sidonia no Kishi serisi
    Shingeki no Kyojin.. gibi gibi surup giderrrr :)

Yabancı dizi falling skies seviyorum

0|0
    0|0
    • BİR SÜRÜ ANİME İSMİ!
      ya ben hala one piece'i izliyorum sıfırdan başlaya başlaya. -.-

• ben one pieceyı atlyaa atlaya 2 haftada bıtırdım. konular asırı sunduruldugu ıcın keyıflı oldu.. ama yukarıdakı serılerı izlemen sart. helede politik v. s sevıyorsan zaten Ghst in the shell i mutlaka seyret. ama eski cekımlerı yenı yapılan anımesı konudan bıraz sapmıs durumda

• Bleach, death note, Shingeki no Kyojin, Fairy Tales bitti
    Naruto devam :)

Flash, Vikings, Game of Thrones, Entourage devam...

0|0
    0|0
    Two and a half men
    Entourage
    New girl
    Blue mountain state

0|0
    0|0
  • süpernatural the big bang theory

0|0
    0|0
  • Game of thrones -Secret Garden -You are beatiful

0|0
    0|0
  • Anime
    One Piece & Bleach tek geçerim.

Yabancı diziyi herkes söyler zaten şmdi.

0|0
    0|0
    • One Piece efsane. Net. Hatta birazdan yeniden izlemeye başlamayı düşünüyorum. Mangaları da çok güzel onun.

• Flash yok ama Kyle XY'leri buldum kskfkdlfl modem geldiği an, the mentalist izleyeceğim.

• Kesin tavsiye ediyor musun Kyle'ı?

• Şu ana kadar;

breaking bad
    the walkinh dead
    band of brothers
    the pacific
    game of thrones
    vikings
    better call saul
    fargo

bu dizileri izledim. viking ve game of thrones ın yeni sezonlarını izleyeceğim.

0|0
    0|0
    • The Walking Dead kaçırılmaması gereken bir dizi. Ben bayılıyorum o diziye. Vikings zaten başlı başına ilgi çekici, hani, kadro bir kere müthiş. Game of Thrones izlemeyen yaşadım diyemez, net.

• Amerikan dizileri yaratıcı oluyor çünkü. İzledikten sonra beynin pizza hamuruna dönmüyor mesela. Veya 2 saat 30 dakşka boyunca ekrana kilitlemiyorlar seni.

• çok doğru. en uzun izlediğim amerikan dizisi the pacific ve band of brothers tı onlarda bir sezonluk yapımdılar ve sadece 1 saatti. sıkmıyor dediğin gibi. Ayrıca az da olsa ingilizcene katkısı oluyor o da yeter.

• Dizi izlemiyorum, favori animelerim FMA:Brotherhood, Fate/Zero, Black Lagoon ve Jormungand...

0|0
    0|0
  • ben izlerdim ismi neydi şeyy ımm hellsing. evet vampir animesi ama acaip bişeydi

0|0
    0|0
  • Arrow , Person Of İnterest, The Orginals, Supernatural, Naruto

0|0
    0|0
  • ultimate spider man anime olarak
    dizileri saymakla bitiremem :D

0|0
    0|0
  • Fringe , the wampires of diaries ve game of thrones

0|0
    0|0
    • Fringe'in finali muazzamdı. İzlediğim en güzel dizi finallerinden biriydi. The Wampires of Diaries? The Vampire Diaries olabilir mi o? Game of Thrones izlemeyen ölsün zaten artık.

• Benim önerim... Sons of Anarchy vardı, harikulade bir diziydi o. Dominion vardı, fantastikti ve fena sarıyordu. House M. D. var, arada açıp izlerim. The Blacklist var. Prison Break vardı, ne severdim onu da.

• Teşekkürler

• izlemiyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ölüm defteri, pokemon

0|0
    0|0
    • Ya death note ve pokemon zaten müthiş! Ben pokemon'a aşıktım resmen, hele o squirtel :) pokéball'um dahi vardı jsjdkdkd

• Anime:
    Mirai Nikki 😏
    Akame Ga Kill
    Tokyo Ghoul
    Fate/Stay Night
    Fate/Zero
    Shingeki No Kyojin

0|0
    0|0
  • favori animelerim bunlar :) www.kizlarsoruyor.com/.../a20214-anime-listem

0|0
    0|0
  • boş zamanlarınızı değerlendirmek için güzel bir dizi tavsiyesi sizlere... mutlaka okuyun :) http://www.fikirmotoru.com/dizi-tavsiyesi/

0|0
    0|0
  • Spn tvd teen wolf the flash the originals

0|0
    0|0
    • Spn izliyorum. Tw ve tvd sarmıyor artık. Flash zaten bir harika. Originals'a hiç başlamadım.

• Pardon the origals a 😒 ben basroldekini de sevdigim icin severek izliyor 😁

• Joseph Morgan için izlenmeye değer ama ne bileyim TVD bozunca, onlardan da soğudum biraz.

• one piece vardı bir tane ağabeyim 360 küsur bölüm izlemişti. sarıyormuş

0|0
    0|0
  • supernatural

0|0
    0|0
Yükleniyor...