Evim Sensin filmi ne kadar vizyonda kalacak?

evim sensin filmi ne kadar vizyonda kalacak bilen var mı vizyondan kalkmadan gitmek istiyorum da?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• vizyondan kalksa dahi dvdsini alabilirsin. hem film sinemadan sinemaya göre değişir gösterimi

0|0
    0|0
    • Bu cevabı neden gizli verme gereği duydun merak ettim

• canlı yayın kısmında görünmesin diye gizli veriyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• giden agliyomus diye duydum..sinemalar.com'dan yorumlara bak burdakiler ne anlar deyip kimseyi asagilamak istemem ama orda daha guzel yorumlar okursun..

0|0
    0|0
  • ben kore versiyonunu izlememiştim o yüzden diğer izleyiciler gibi bi karşılaştırma yapmadım. o nedenle söyleyebilirim ki izlemeye değer bir film ve bende ağladım...

0|0
    0|0
  • bır öncekı fılmıne eskı sevgılımle gıtmıştım vay be ne kadar zaman geçmış şimdi fılme gıdeceğım bır sevgılım yok yalnız da gıdemem

0|0
    0|0
  • Birisi davet ederse gideceğim:D

0|0
    0|0
  • gittim ama giderken yanında mendil al dediler ama hiç ağlamadım :)

0|0
    0|0

• gidemiyorum be. güzelmiş sanırım

0|0
    0|0
  • senin için kaldırtmayız ayıp ediyosun hacu

0|0
    0|0
  • yarın akşam son

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• korelilerden alıntıymış, neden kendi emeğimizlen yapılmıyor türk filmleri hep bir talit etme durumu:/ ayrıca sorunun cevapını veriyim henüz gidemedim.

1|0
    0|0
    • canım valla iyi ki alıntı olmuş yoksa türkler böyle film yapamazdı salondan kimse ağlayarak çıkmazdı..

• ama sonra adımız hep talitçi ülkeye cıkıyor, bizde istesek yaparız ama uğraşan yok hep hazıra konuyozzz bende en kısa zamanda izlicem tatlım:)

• Izlemedim, izlemem.

0|0
    0|0
  • kore yapımı bir filmin berbat bir kopyası

1|0
    1|0
  • Gittim. Asya filmi türk vers. Hiç beğenmedim. Koreliler kadar iyi değil. Ve yakışmıyorlar dram romantizme.

1|0
    0|1
  • Güzel olduğunu söylüyorlar ama gitmeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Gittim ilk defa bir filme ağladım.. Ertesi gün yine gittim yine ağladım..

1|0
    1|1
    • ne kadar vizyonda peki biliyomusun?

• Bilmiyorum. Ama kolay kolay kalkmaz reytinglerde şuan adam.

• ben daha gidemedimm giden herkes ağlamış güzel demiş, ama kore filminden alıntı neden kendi emeğimizle bir film yapmıyoruz buna şaşıyorum:/

• onun yerine A moment to remember ı izle..orjinali

0|0
    0|0
  • Yaşadığın yere göre değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...