Çok sinirliyken yapılacak en iyi şey nedir?

Elin ayağın bağlı ve çok sınırlısın zaman geçmek bilmiyor uğraş bulmalısın ama yok napmalısın bakalım?

0|0
14|12

En İyi Erkek Görüşü

• mümkünse yalnız kalmak sen sinirlisin diye etrafında bu halinden sorumlu olmayan insanları kırmamak adına...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• En güzeL yorum benden.Böyle bi durumda yapılası en güzel şey bu siteye girip oraya buraya saçma sapan sorular sorup saçma sapan cevaplar verirsen Ne sinir kalır ne dert ne tasa =) hahahah çok güldüm çok =)

0|0
    0|0
  • Ayaktaysan otur.

Oturuyorsan kalk.

1|0
    0|0
  • kum torbasına yumulmak :) süper rahatlık ve huzur sağlıyor. sinirliliği söküp alıyor sakinleştiriyor.

0|0
    0|0
  • gokyuzunu veya denizi seyretmeyi tercih ederim

beni hemen sakinlestiriyor

0|0
    0|0
  • ağırlık kaldırırım şınav çekerim ben sinirliyken ama sana önerim asansöre bin stopla ve asansör camına küfür et tekmele kafa at küçükken ben bunu yapardım :)

0|0
    0|0
  • Ben önceden etrafa vururdum falan ama artık müzik dinliyorum nedense kendimi frenleyebilcek en iyi yöntem o

0|0
    0|0
  • enerjimi atacak bişeylere ihtiyaç duydugumda spor salonuna gidiyorum. sinirliysem birebir gelio

0|0
    0|0
  • Alkol kullanmak yada spor.

0|0
    0|0
  • hareketli şarkı dinlerim yada spor yaparım

0|0
    0|0
  • Araba kullan bilgisayar oyna sağı solu yumrukla :D

0|0
    0|0
  • Sessiz kalmak. Ağzında bir laf çıkınca telafisi daha zor olabılıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Yalnız kalmak ... hiç konuşmadan , bazen de kitap okurum .

0|0
    0|0
  • ben öyle durumlarda uyuyorum :)

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim bu beni kedime getiriyor en sinirli olduğum zamanlarda bile.

0|0
    0|0
  • dans ederim tavisye ederim sinir minir kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim bir kaç hareketli şarkıyı dinleyip, hissettiklerimi bilgisayarıma yazınca sinir falan kalmıyor birde bunları yaparken yalnız kalmak şart...

0|0
    0|0
  • ben kağıt parçalarım hatta sinirlendiğim şey neyse onu yazar öyle parçalarım olmadı bide yakarım :) zaten büyük kartonlardan alsan parçala parçala bitmez ama vatana millete yararlı bir şey değil tabi ki hatta doğaya oldukça zararlı ama çok stres giderici bir şey

0|0
    0|0
  • ben direk dışarı çıkıyorum böyle durumlarda saaty kaç olursa olsun biraz yürüyorum bi sigara içip rahatlıyorum

0|0
    0|0
  • uyumak iyi gelebilir...

0|0
    0|0
  • Denizi seyretmek

gokyuzunu seyretmek

kitap okumak

0|0
    0|0
  • Müzik eşliğinde sigara içerim.

0|1
    0|0
  • kolay kolay sinirlenmem. eğer sinirlendiysem esip gürlerim çünkü haklıyımdır. :)

0|0
    0|0
  • Ben sessiz bir yere geçip kendimi dinlerim.

0|0
    0|0
  • Ağzını ellerinle kapatıp bağırmaya çalışmak :) 5 dakikaya sinirin geçiyor.

0|0
    0|0
  • bos bir kagit alip

karalar dururum sinirim gecene kadar.sonra kalem kirilir kagitta cope.

0|0
    0|0
Yükleniyor...