Bağımsız Türkiye Partisi 5000 TL asgari ücret verecekmiş seçilirse, buna neremizle gülelim sizce?

5000 TL asgari ücret sizce olabilir mi

Aklınıza gelen başka seçim vaatleri var mı?

0|0
15|37

En İyi Kız Görüşü

• Neremle gülsem diye düşünürken bunu düşündüğüm için ayrıca güldüm safsdaf
    Kendileri inanıyor mu acaba :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Az önce o reklamı izledim ve hunharca güldüm..

0|1
    0|0
  • Normal bir vatandaş olarak zaten gülüyorum ama bir ekonomist olarak gülme krizine giresim geliyor :)

0|1
    0|1
  • akp bir seçim vaadi bekliyorum artık
    size marmaray yaptık
    çöplerini topladık
    asfalt döktük
    şunu yaptık bunu yaptık
    bak oy vermezseniz darılırız haa
    temalı reklamlarından sıkıldık

0|0
    0|0
  • En fazla 3 sene verir sonra basar gider türkiyede ekonomik çöküşe uğrar avuçlarsınız kıçınızı , askeri ücret artıcakta fiyatlar normal mi kalıcak yani verse bile onu faiziyle geri alıcak. Bizim insanlar akılsız ve para gözse ona oy verebilir.

0|0
    0|0
  • bunu diyen kişi olan haydar baş ın rusyadaki çalışmalarını unutmamak lazım. oy vermeyeceğim ona ama boş biri değil :)

0|1
    0|0
  • ya o adam atmada efsane yaa bikeresinde de türkiyenin altında altın dolu toprağın altından ben onu çıkarıcam ve herkese dağıtıcam demişti :D :D

0|0
    0|1
  • Götü başı dagıtıp güldüm siteyi inlettimm ahahaha

0|1
    0|0
  • Kendi maasını dagtcak heralde

0|0
    0|0
  • Hahahhaha merak ediyorum o parayı nerden bulcak:D

0|0
    0|0
    • Tayyibinizin yabancilara durmadan hibe ettiği yeralti kaynaklarimiz varya.. İste o kaynaklardan buluyor. burada vakit öldürmenin yaninda biraz gözlerinizi acip ne oluyor ne bitiyor arastirip gelin burada o yuzle eleştiri yapin. Rusya bu adamin ekonomi modeliyle elini eteğini opuyor sizin gibiler Tayyibin önünüze attigi iki yudum ekmekle yetiniyorsunuz size mustahak

• İnananlar da var demek.. :( yazık ya

• Haydar Baş ve hayalleri..

0|0
    0|0
  • "bütün kredi borçlarınız silinecek. Devlet bankalarını geçtim özel bankalara olan borçlarınızda silinecek." :))

0|0
    0|0
  • Tabi tabi 😄

0|0
    0|0
  • Bunlara kendileri inanıyor mu acaba.

0|0
    0|0
  • Şehrazat bir lira olacak diye bişey vardı bir ara onun kadar güldüm buna :-D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• kendilerini rezil ediyorlar

1|2
    0|1
  • sadece 5000 tl asgari ücret değil onun yanında ev hanımlarına aylık 1.500 tl maaş da bağlıyor Haydar Baş hazretleri

0|1
    0|0
  • Oylar açık artırmaya çıktı
    MHP 1400
    CHP 1500
    HDP 1800
    BTP 5000

Yok mu artıran
    Satıyorum satıyorum saaaat tımmm

0|1
    0|0
  • Adam vaadlerinin arkasinda duracagina dair senet imzalatti bunu bir arastir boyle agiz dolusu gulecrgin yere. Vaadini yerine getirmeyen basbaksni da yasatmayacklrni biliyorsundur. AKP ve onun gbilere kendi paranla daha çok saraylar yaptirtrsnz siz bu gidisle devam

0|0
    0|0
  • Deniz'de kum devlette para verilebilir sorun olmaz 😉

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Boyle hesap yapmadan bir taraflarindan uyduruyolar ondan sonra gayet mantikli olan secim vaatleride inandiriciligini kaybediyor

0|1
    0|0
  • Gülmeyelim de yalnız şu emlak vergileri kdv matrahları stopajlar elektrik su faturaları musallat parti geldi geleli 100 de 800 arttı. İNanmazsan emlak beyannamesi tahakkuk celbini göstereyim. O artışa asgari ücret ne kadar arttı o geri kalan artışlar nerede peki.

0|0
    0|0
  • Harbiden gülerim

0|1
    0|0
  • Valla cok tuhaf yaa nereden buluyorlarsa böyle vaatleri
    Zamaninda demirel herkese üc anahtar vaad etmişti:))

0|0
    0|0
  • agizimizla gulelim

0|1
    0|0
  • Ev hanımlarına da 1500 TL, bu partiler hiç bir vaadi yapamaz.

0|1
    0|0
  • Herkesin komik bir vaadi var. Ama bu "İş, Aş, Haydar BAŞ"ın ki ayrı bir komik.

0|1
    0|0
  • hocam , şu an kendileri kahkahaya boğul du :) :) :)

0|1
    0|0
  • Parti baskani okadar maas alabiliyormu ki millete vaat ediyor herseyin bir siniri var abarti rakamlar anca bos bos konusurlar. Mantikli. bir rakam olsa kaale alinir ama laf etmeye bile degmez o miktarla.

0|0
    0|0
  • SGK yı Batıran Kılıçdaroğlu 1500 vericem diyor, 5000 tl daha mantıklı bence.

0|1
    0|0
  • ayda 10 bin olan personel maliyetim 45 bin liraya cikcak

bu gidişle karı satmaya başlayacagim mk

hshhs

0|1
    1|2
    • haklısın dostum ısverenlerı dusunen yok.. bu konuda bende senınle aynı fıkırdeyım... bu rakamları karsılamak ıcın bızde herhalde toz ısıne gırerız

• Kuşlar bile gülmez

0|1
    0|0
  • Ee ne de olsa 5 ve 3 sıfırcık 😂

0|1
    0|0
  • yapamaz adam kafayı yemiş:) bir de veriyo mu?:))) haahahah

0|1
    0|0
  • Ekmek 10 lira olduktan sonra neden olmasın :D

0|1
    0|0
  • Benim maaş ortalama 15bin olur o zaman oyum bu partiye inşallah karıştırmam amin :'(8

0|1
    0|1
  • 2015 yılının Cem Uzan'ı. :D

0|1
    0|0
  • 1 ay bile verse yeter 5 aylık maasa denk

0|1
    0|0
  • yaparlar niye yapamasınlar. tıkır tıkır para basarlar üç beş seneye eski alışık olduğumuz milyonlu banknotları görürüz tekrar

0|0
    0|0
  • Sallamak bedava tabi. :)

0|0
    0|0
  • neremle güldüğümü söyleyemem ama şu an o söyleyemediğim yerimle gülüyorum =D

zamanında sülüman babanın "ne verirlerse benden 5 fazlası" diye bir vaadi vardı, bu 5000 de o boyuta gelirse yaşadık =D

0|0
    0|0
  • net 1500 diyenlere güldüğümüz yerle aynı yerden olabilir.

Herkes kendi söulediği rakamın üstünü "uçuk vaat" görüyor.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=2yFfO4GiBzc

buna güldügümüz Gibi = )

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...