Tuna Kiremitçi'yi okumayı sever misiniz?

Tuna Kiremitçi'yi sever misiniz ? Son kitabı Gönül Meselesi'ni okudunuz mu?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• bayılırım...parnasizmle sembolizm akımını muthıs bır harmonik havada endeksleyerek okurlarına sunuyor..bu da onun kıtaplarını daha cok "okunası"kılıyor..gonul meselesi adlı kıtabının 66.sayfasının 3.satırında da 2.yeni akımından etkılendıgını kısmen gorur gıbı oldum..bılmıyorum bana katılır mısın..sende gordun mu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kitap okumasını severim fakat her kitabı değil sanırım bu yazar benım katagorimde değil tanımıyorum :)

0|0
    0|0
  • git kendini çok sevdirmeden i okumuştum ilk çıktığında.. neden bilmiyorum çok sevmedim belkide iclal aydın etkisi oluştu sonradan.. neyse sonra bir daha okumadım :)

0|0
    0|0
  • okumadım cevap kısaymış

0|0
    0|0
  • Tuna kiremitçiye biz migros yazarı diyoruz edebiyatın suyunu içtiğim için kayda değer biri değil..Kitaplarını bulmak isteyen yemek tarifi kitaplarının arasında rastlayabilir..

0|0
    0|0
  • tuna kiremitçi iclal aydınla nikahında durmadan şiir okuyordu 2 ay sonra eski eşiyle aldattı iclal i.böyle bir adamın hiçbir kitabını sözünü ciddiye almam.hemşerim olmasından utanıyorum

0|0
    0|0
  • okumadım okumaya da gerek duymuyorum şahsen.

0|0
    0|0
  • Okuyabiliyorum ama okumadım.

0|0
    0|0
  • Sorunun başına "tuna kiremitçi" yazmışsın severek okudum.

bkz: ks üyesi beyni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• son kitabını okumadım ama severim kendisini hemde çok.. kitapları başucumda durur hala.. kendisine de hayranım zaten gamzeli asil beyefendi:):)

0|0
    0|0
    • "yakamda ki rimel izleri" ni okudun mu? Yazarı S.T

• ah şimdi anladım.. çok uykusuzum kusura bakma:):) yazmışsın madem okuruz inşallah..

• yazım aşamasında, hala yazıyorum. bu arada arkadaslık istegi ve takip iptal

• yok..o bebeyi okuyarak vaktimi harcayamam..bana birşey katabileceğini düşünmüyorum..

0|0
    0|0
  • tuna kiremitcinin yazdıkları bana samimi gelmiyor, iclal aydına yaptıgından sonra. o yüzden okumuyorum.

0|0
    0|0
  • GİT KENDİNİ ÇOK SEVDİRMEDEN

0|0
    0|0
  • Hiç okumadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...