Evim sensin filmine gidenlerden yorumları alalım mı?

sizce nasıl film yarın bir arkadaşımla gitmeyi düşünüyorum.

Güncellemeler:
Fragman !

link
bugün gittim. iğrenç bir film dersek yanlış olur ama filimin çalıntı olduğu bariz belli.arkadaşım ısrar etmese gitmezdim zaten. boşa zaman kaybedersiniz. erkekler sevgiliniz varsa onu kırmamak için gidebilirsiniz :) a moment to remember filmini izlemeden gidin yalnız,

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Gitmedim onun yerine a moment to remember i izle daha iyi edersin bence. Tv ye dustugunde izlersin onu da:)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Özcan Deniz i gördüm öeğğğh dememe yetti. Gitmedim gitmemde filmin ismi de yıkınç, sanki gündüz programı gibi ismi var :D

1|0
    0|0
  • Ben özcan deniz e baktığımda romantik bi erkek göremiyorum maço bi erkek görüyorum o sebeple Hatırlanacak bir anı daha güzeldi.

2|0
    0|0
  • berbat ötesi 2 acıklı şarkı koymuşlar bizim türk milletide ağlıcak yer arıyo zaten bu filme benzer birmilyon flim sunabilirm vakit kaybından başka bişi değil

0|0
    0|0
  • iğrenç bir film özcan ne ki filmi ne lsun bildiğin kore sinemasından çalıntı !

1|0
    0|0
  • Fahriye Evcen çok yapmacıktı. Sonunda ağladım tamam ama film cidden çok kötüydü.

1|0
    0|0
  • copy paste..bknz.A moment to remember..

not.filmden esinlenmek buysa diyecek laf yok..

1|0
    0|0
  • gıttım , çokta güzeldi taklit olabılır belkı ama etkılendım .

0|0
    0|0
  • sevgilimle gittim 1.kısımda çok sıkıldık hiç sevmedik 2.yarıda çok etkilendik hatta ağladık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Normalde böyle romantik filmleri pek sevmem lakin kız kardeşimin "abi gidelim şu filme yaaa çok merak ediyoruum" ısrarları üzerine kıramadım ve gittik. Filmin sonlarına kadar herşey normaldi; aşk, flört, evlilik vs. Tabi o aralar ben de "ulan bildiğin aşk filmi işte ne işim var benim burada yaa!" diye içten içe söylenirken ansızın kızın hastalığı ortaya çıktı ve iki karakterin de önlerindeki bu büyük engele rağmen birbirlerini sevmeye kenetlenmeleri çok etkiledi beni. Hatta salondaki çoğu erkek bile ağladı -tamam itiraf ediyorum ben de onlardanım- harika bir filmdi, çok beğendim. He bu arada salona girerken herkese mendil dağıtsalar tam isabet olacak zira film sonunda gözyaşlarımı silmekten kollarım sırılsıklam olmuştu...

0|0
    0|0
  • gittim hatta 2 sap gittik baktık herkes çift :D: DD: yarıda çıkmıştık çnkü film alıntı ve yapmacık geldi bana

2|0
    0|0
  • çok sade bir filimdi yanlızca güzel bir kızın jestleri vardı :) en çok bağlayan yönüde oydu zaten ama duygusaldı tabi ışıklar yanınca kızlar genelde salya sümüktü :))

0|0
    0|0
  • bu fılme gıdecegınıze hatırlanacak bı anıyı ewınızden ızleyın aynı fılm

1|0
    0|0
  • güzel bir film sevgilin varsa gitmenizi tavsiye ederim .

0|0
    0|0
  • o neymiş ya la

link paslayaydın iyiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...