AHMET KAYA sizin için ne çagriştiriyor?

AHMET KAYA dinlemeyı severmisiniz ya da sizde bazı faşist beyınler gibi terörist olarakmı görüyorsunuz?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok severim. Kötü görmüyorum kötü görende ahmet kayayı tanımıyordur, ahmet kaya tek bir isteğim var oda beni bu ülkeyi sevmiyor demesinler. Ben bu ülkeyi edirneden ardahana kadar her yeri seviyorum dedi.

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• zamansız konuşan asi çocuk

1|0
    0|0
  • Adam gibi adam ona çatal bıçak atanlardan bazıları asker kaçağıydı..

1|2
    0|2
  • Kaya dönemin dayatmalarina karsi basi dik ve onurlu duran cesaretli bir adamdi..
    Severim ve dinlerim kendisini..

1|0
    0|0
  • Faşist ve ırkçı olan odur, teröristtir, vatan hainidir. Türkiyeden kaçarken şerefsizlerin ülkesi demiştir, aynen ona ve onu savunanlara iade ederiz.

0|3
    1|3
  • efsane şarkıları var

1|0
    0|0
  • ahmet kaya deynce adaMlığı insan olmayı çağrştrıyor.. benim gözmde yeri doldurulamaz

1|0
    0|0
  • haklı olanın yanında durmak ve gerçek sanat

0|0
    0|0
  • Nickine sokt**um Ahmet Kaya teröristin teki

0|0
    0|0
  • Şunu izlediniz mi bilmem AMA izlemenizi öneririm https://www.youtube.com/watch?v=Rln_UdFDURc

0|0
    0|0
    • KÖKENİ ASLINI SAVUNAN BİR İNSAN SEN NASIL NE MUTLU TÜRKÜM DIYEBİLİYORSAN ONUNDA BUNU SÖYLEMEYE HAKKI VAR.

• Sonlarına doğru ne dediğini duydun mu peki? Kimliğinden bahsetmesini söylemiyorum.

• eğer faşistlikse öyle olsun. Ama benim aklıma direkt pkk savunucusu biri olarak geliyor

0|1
    0|0
  • Oldukça yetenekli biriydi severdim, ta ki terör sempatizanı olduğunu görene kadar.

0|0
    0|0
    • BEN YAZ OLSUN KIŞ OLSUN HEP ÜŞÜYORUM YORGANSIZLIKTAN DEGİL ÜLKESİZLİKTEN. dıyen bir ınsan ölürken bile memleket hasreti ile yanan bir ınsan.

• Vallahi Apoyu özledim diyen de bizzat kendileridir konserde. Aslolan şu ki ırk ayrımı yapmaksızın İslam ümmetini bölen, müslüman kanı akmasına sebep bu nifak örgütünü desteklemek ve onun partizanlığını yapmak sadece ülke adına değil Allah katında da büyük suçtur, günahtır. Yoksa Ahmet Kaya'nın kürt oluşu değil asıl mesele.

• yakarım geceleri

0|0
    0|0
    • Bu aşkın nüshası rüzgarlarda
      Aslı bende kalacak
      Bizi hasret saracak
      Bulutlar çıldıracak
      Ayrılık başımı döndürüyor
      Kavuşmayı özlettin
      İntiharlar kuşandım
      Bu aşkı sen kirlettin
      Geçtim borandan kardan
      Yitirdim bahçeleri
      Ellerimi tutmazsan gülüm
      Yakarım geceleri

• Sevilmicek gibi degil ama.

• Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı altında başka bir kökeni savunan yediği kaba sıçan biri.

0|0
    0|0
  • Bizim gibi insan.

0|0
    0|0
  • Israf 😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• "Kürdüm sonuna kadar vallahi apoyu özledik" "serefsizlerin ülkesi" bunu diyen bir herifi sevip sevmeyenlere fasist diyecek kadar beyin yoksunusun be cici kız

1|2
    1|1
    • CİCİ KIZ SEN NASIL TÜRKLÜĞÜNLE ÖVÜNÜYORSAN ONUNDA KÜRTLÜĞÜ İLE ÖVÜNME HAKKI VAR İNANCA SAYGI DÜŞÜNCEYE ÖZGÜRLÜK.

• Evet evet sadece övünüyor haklısın!!

• Martılar ağlardı çöplüklerde, Biz seninle gülüşürdük
    Şehirlere bombalar yağardı her gece, Biz durmadan sevişirdik
    Hep bu nakarat gelir aklıma :)

1|0
    0|0
  • Kısa cöp uzun cöpten
    Hakkini alir elbette
    Direnmekle kurtulmakla
    Barisla ben amenna

1|0
    0|0
  • Dinlemeyi çok severim ve gerçeği çağrıştırıyo

0|0
    1|0
  • severim şarkılarını.

0|0
    0|0
  • kafama sıkar giderim geliyor hemen aklıma :D

0|0
    0|0
  • guzel seslı bır sanatcı

0|0
    0|0
  • sarkilarinda ideolojisi belli degil mi?

0|0
    0|0
    • ideolojisini ne olarak gördün?

• Başına bir hal gelirse daglara gel daglara :)

• Kadinlar kadinlar daglara dogruu...

Yükleniyor...