Türk film sektörü hakkında hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benim merak ettiğim bir soru var. Sizlerle paylaşmak istiyorum. Türk film sektörü neden yabancılar gibi değil? Gerek karakter, gerek senaryo, gerekse efektler konusunda hep başarısız oluyoruz. Oyunculuk var mı, var. Para var mı, pekâla var. Senaristlerimiz de yok değil. Ee, niye güzel bir filmimiz yok."Aha, işte bu çok güzel!" dediğimiz Türk filmi hiç yok bence. Sizlerle Hobbit-Beş Ordunun Savaşı adlı filmin efektlerini ve kamera arkasını gösteren bir video paylaşmak istiyorum. Neden biz de böyle yapamıyoruz? Bizde de bu derece kaliteli filmin olmasını temenni ediyorum ve Türk film sektörü hakkında yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yabanci dizilere bak bide turk dizilerine. Yabanci larda vampirlerden vb macera farkli seyleri konu alirken turkler sadece aşk dizileri yapar bu konuda sana katiliyorum

0|1
    0|0
    • şu an en iyi hazırlanmış olan dizi bana göre Diriliş Ertuğrul'dur. Ancak o da bir yere kadar ilerliyor. Yabancı dizilere baktığımızda hepsi de istisnasız bir film kalitesinde hazırlanıyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Afedersin * gibi. Yine ne varsa eski filmlerde var. Tabutta rövaşata güzeldir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• türklerde konu sabit fikir yok

0|0
    0|0
  • hep cinli falan berbat yani sinema kültürünün cahilliği sarmış memleketi

0|0
    0|0
Yükleniyor...