En sevdiginiz film muzik ve kitap?

oneri gibi olabilir ozet verebilirsiniz.. merak ediyorum orijinal biseyler vardir siz de.. dokturun

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• En Sevdiğim Film: P. K
    P. K. bir şehirdeki yabancının düşünceler komedisidir. P. K.(Aamir Khan) Daha önce kimsenin sormadığı sorular sorar. Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır. P. K.'in masum gözlerini gören insanlar kendi monoton hayatlarını gözden geçirirler. P. K.'in sadık arkadaşları ve dostları olur. Kırık kalpleri düzeltir öfkeleri dindirir. P. K.'in çocuksu merakı kendisi ve milyonlarca insan için manevi bir yolculuğa dönüşür. Film karmaşık felsefelerin iddialı ve benzersiz yönlerini orijinal bir şekilde ortaya koyuyor. Ayrıca basit, kahkaha dolu, insani bir aşk masalı da süregidiyor. Sonuç olarak ayrı dünyalardan gelen yabancılar arasında dostluk destanı işlenmiş diyebiliriz.

En Sevdiğim Şarkı: Onur Akın - Yağmur Yüreklim
    Açıklamaya gerek yok sanırım. :)

En Sevdiğim Kitap: Ray Bradbury - Fahrenheit 451
    Eser, kitapların itfayeciler tarafından yakıldığı, insanların sadece televizyonda beyin yıkayıcı şovlar izlediği ve kitap bulundurup düşünen insanların yok edildiği bir gelecekte geçmektedir. Kitap adını, kağıdın 451 Fahrenheit'ta tutuşması gerçeğinden almaktadır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Film; Benim adım Khan
    Müzik; Bu aralar en fazla dinlediğim https://www.youtube.com/watch?v=lp-EO5I60KA
    Kitap; Kitabı bir günde bitirmeye çalıştığım için hiç okumuyorum.

0|0
    0|0
  • Combo yapmissin tek tasla 3 kuş kdjshd
    Dizi : The Walking dead
    Muzik Duman genelde ama tarzim yok her daldan
    Kitap ; Yalnız insanlar Sokağı.

0|0
    0|0
  • the godfather, yüzüklerin efendisi, lost highway en sevdiğim filmler

high hopes (pink floyd), shine on you crazy diamond (pink floyd), this I promise you (NSYNC), treat me right (back street boys) en sevdiğim şarkılar

Martin Eden (Jack London), Serenad (Zülfü Livaneli), Beyaz Diş (Jack London) en sevdiğim kitaplar

0|0
    0|0
  • Film: into the wild
    Kitap: into the wild
    Müzik: tarzını bilmek lazım önermek için

0|0
    0|0
  • En Sevdiğim film mavi korku müzik Haluk Levent Acılara tutunmak kitap Feraye

0|0
    0|0
  • Titanik müziği 10 numara

0|0
    0|0
  • 3 idiots forest guamp esaretin bedeli

0|0
    0|0
    • hepsi film bunlarin ama :)

• Muzik de kulagma hos gelen herseyi dinlerm ama ozgun muzik grup yorum kitaptada kitap yok iste aydogan vatandasi okurdum biara haarp gibi kitaplar

Kızlar Ne Diyor 7

• En sevdigim filmler: les choristes, the ugly truth
    En sevdigim müzik: degisiyo hep
    En sevdigim kitaplar: pride and prejudice, posta kutusundaki mizika, ensemble c'est tout (türkce adini bilmedigim icin orjinalini yazdim.)

0|0
    0|0
    • bu dillerde mi okudun yani eseri orijinalinden mi okumistun

• Eseri almanca okumustum. Orjinal ismini yazmak daha mantikli geldi 😄filmi kendi dilinde ve almanca izledim. Pride and prejudice gurur ve önyargi oluyo galiba ama onu da almanca okudum.

• Film: One Day
    Kitap: Hakan Günday - Az (ve diğer tüm kitapları)
    Müzik çok da tarzını bilmek lazım önermek için^^

0|0
    0|0
  • Yabancı
    Serenad
    Eğer yaşarsam - Sen gittiğinde
    Bence bunları oku 😇

0|0
    0|0
    • bunlarin da hepsi kitap ama :)

• Ama Ama eğer yaşarsamın filmi de var
      Bence hobit güzel film ama en sevdiğim film diye bişi diyemem
      Sarkı için de öyle, en sevdiğim değil de sevdiğim
      Skylar Grey - words
      Bide bu aralar kazım koyuncu - atın beni denizlere güzel, buna taktım

• yesil yol
    Miya-büyüme
    Şeker portakalı

0|0
    0|0
  • breaking benjamin- dance with the devil
    karaip korsanları
    zaman çarkı serisi

0|0
    0|0
  • ne bilim gerizekalı

0|0
    0|0
  • En sevdiğim kitap ejderha dövmeli kız film amelie müzik sarah jaffe clementine

0|0
    0|0
Yükleniyor...