Yetişkin kitapları (+18) okuyorum ayıp mı?

Arkadaş, adı üstünde yetişkin kitabı! Ben okuyunca, çevremdekiler, sanki zina yapıyor pezeven*lik yapıyormuşcasına ayıplıyor hor görüyorlar. Kız arkadaşıma bahsedecektim, sapık damgası yerim diye söylemedim, -hoş zaten terk etti-. İnsan ilgi duyduğu konularda yazılan kitapları okursa, işte o zaman kitap okumayı sever. Tamam teknolojiye ve korku türünede merakım var ama kitap alışkanlığı kazanmak istediğimden dolayıdır ki, bu türü okuyorum. Ve şunuda çok iyi biliyorum 100 kişiden 95i balıklama atlar okumak için. Kitap okuyun, teknoloji insan beynini aşırı derecede pasifleştiriyor.

Güncellemeler:
Lise 3. sıfınta 287 sayfalık "Yaşadığım en güzel ilişki" adlı yetişkin kitabı yazmıştım. Okuyan arkadaşlarım mest olmuştu. Ama bastıramadım harddiskte çöpe gitti. Neyse öyle işte

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bana gayet doğal geldi. Kitap okumak zevk meselesidir kim karışabilir ki?

0|0
    0|0
    • Namıssız/sapık damgası koyuyorlar gereksiz insanlar. Bir ara derste hoca gördü okuduğumu, az daha bırakıyordu dersten.

• Sende toplum gereği dışarda okumamaya özen göster. Geri kafalılara laf yetiştiremezsin yoksa

Kızlar Ne Diyor 3

• İstediğini okumadiktan sonra okumak sıkıcı gelir. O yüzden istediğini oku. Kimsenin zevkine kimse karışamaz !

0|0
    0|0
  • ben de çok seviyorum beyler okuyun konulu gibi oluyor 😄

0|0
    0|0
  • Niye ayıp olsun ki yazarken utanmıyorlar sen okurken mi utanıyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bana saçma geliyor ama ne okumak istiyorsan onu oku kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...