Hayatınızda ilk okuduğunuz kitap hangisi ?

Hayatımda ilk okuduğum kitap che'nin savaş anılarıydı ..

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• bu insanlar çocukken hiç mi kitap okumamış ya ilk alican kitaplarıyla başladık ondan sonra hikayeler ilk okuduğum hikaye ömer seyfettinin yüksek ökçelerdi roman türü ilk okuduğum kitapta şeker portakalıydı . şöyle bi baktım milletin ilk okuduğu kitaplarda 2010 basımı kitaplar var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• nasrettın hocanın fıkraları kıtabını ılk o kıtap ıle okumayı soktum saklıyordum fakat komsumuza hedıye etmıstım keske etmeyıp hep saklasaymısım :)

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum ama aklıma gelen en eskisiii iskambil kağıtlarının esrarı :))

0|0
    0|0
  • kaç yaşında kitap okumaya başladın.

1|0
    0|0
    • bu ne ya. cin ali yi kitaptan saymayan che ile kitap okumaya başlayan arkadaşım okuduğu kitaplar insana birşey katmalı ya bir görüş ve bir vizyon senin şu konuşma tarzından belli oluyor ki evet sen boşuna okuyorsun che yi. o saymadığın cin aliden başla insanlara saygı duyabilmeye oralardan başlanıyor

• Hadi bak işine sen saygıyla kafayı bozmuşsun

• :)) komiksinnnn hep böyle kal olur mu:))

• cin ali serisi ve ayşegül :D

0|1
    0|0
  • Bence soruyu ilgi alanımda olan okuduğum ilk kitap diye değiştirmeliydin.Okumayı öğrendiğin anda Che-Savaş anıları okumadığına eminim çünkü.Bu şekilde düşünürsek soruyu benim Clive Cussler-Girdap idi.3.sınıftaydım. :)

0|0
    0|0
    • Senin sorunlarin var benim ilk okuduğum kitap hala değişmez chenin savaş anıları kitap yasaklı olduğu için 3üncü sınıfta değil ama 2ci sınıfa giderken okudum yanlız kendi kafandaki sorun insanlarin kusurlarıni bulmaya calisman biz mevlevi değiliz kusur ortmeyiz biz ali el murteza soyuyuz kusur gormeyiz.

• Tmm kral sensin

• Hatırlamıyorum ama 10 yaşındayken Kemallettin Tuğcu'nun kitaplarını okuyorduk sınıfça.Kitabı okurken ağlıyordum o adamın kitapları çocuklara yasaklansın.Samanyolundan farkı yoktu vallaha :)))

1|0
    0|0
  • cin alinin topu

0|0
    0|0
  • Suç ve Ceza

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum :D

0|1
    0|0
    • peki arkadaşım onları kitaptan saymıyorsunda 1. sınıfta empati yimi okutalım çocuklarımıza?

peki çocuk kitabı tarzı kelimeler neden var?

yada mesela okuma kitabı diye neden geçiyo? okumaya alıştırılması için onlar . sığır beyinli arkadaşım

• Cin Ali.

0|1
    0|0
  • Bir calgicinin seyehati

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bana zorla Ayşegül serisini okuttular :( Ayşegül tatilde yok Ayşegül evde yok Ayşegül çarşıda... O zamanlar Ayşegül'ü bir yakalasaydım var ya.. :D link

0|0
    0|0
  • Kaşağı-Ömer Seyfettin

0|0
    0|0
  • ilk necip fazıl okumuştum...çöle inen nur..arkasındanda halkadan pırıltılar...bu iki kitap bende iz bırakmıştır...

0|1
    0|0
  • Cin ali tatilde

0|0
    0|0
  • ana brittannica nın a-b harflerı arasını kapsayan ansiklopedisiydi...

0|0
    0|0
  • Adam Fawer Olasızlık

0|0
    0|0
  • 4-5 yaşlarındayken Ayşegül ve Cin Ali serisini okumuştuk

0|0
    0|0
  • Jean crıshop grange kurtlar ımparatorlugu

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorummmmmmm