Türkiye'de başka sanatçı mı yok O Ses Türkiye'de bir şeyden anlamayan juriler var?

gerçekten çok fazla anladıklarnı dusunmuyorum. en iyileri mustiyle murat boz... hadise ve hülya çok cıvıttı çok anlıyolarmış gibi dönmüyolar bide o yorumları öldürüyo beni. benim gibi düşünen var mı

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• aynen katılıyorum o kadar mükemmle ses sanatçıları var iken hülya avşar en son ne zaman şarkı söyledğini doğru düzgün kimsee hatırlamaz sanırım ki bu insan zati i.tatlıses flimlerinde oynuyordu toplasan bir elin parmağını geçmeyen şarkı söyledi ama şimdi üstün bir şarkıcımış gibi olmaması gerekn yerde duruyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanatçı olanın orada ne işi var?

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum.. en iyisi musti adamın dibi... bir de nedense hep aynı sarkılar, kardesim Turkıyede bska sarkı mı yok?

0|0
    0|0
  • Bir oyunun içindeyiz dostum :) seçilenlere bakarsan anası organizatör babası bar işletmecisi falan :) 15 yıl müzikle uğraştım diyo eleniyo bi tanesi maymun sesi çıkarıyo hepsi ayakta alkışlıyo :) :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tabi ki türkiye de başka sanatçılar var. ve haklısın hadise kim hülya kim. bende anlamıyorum onların bir ses yarışmasında jüri olmasını. ama burası türkiye yetenek yetmiyor gerçekten yapışmışlar acuna hele hülya acun nereye hülya oraya.acunda bu kadar işe yaramaz yeteneksizle ne yapacaksa mason.

0|0
    0|0
  • İşini düzgün yapan, işiyle gündeme gelen bir sanatçının yarışmalarda ne işi olabilir? Magazinden düşmeyen kişileri koyuyorlar ki yarışma tutulsun, dikkat çeksin. Sesten anlıyormuş anlamıyormuş kimin umrunda?

0|0
    0|0
  • dördüde evziniyor

0|0
    0|0
  • ben orada tek fazlalık hülyayı görüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...