Vizyonda izlemeye değer film var mı?

Vizyonda seyrettiğiniz beğendiğiniz film var mı? Şöyle şuna mutlaka git diyeceğiniz? Canım çok sıkılıyor, bir kaç saat sürükleyecek, değecek bir film önerin lütfen.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Son Durak 5:Bol kanlı,3d olarak iyi.Bu tarz filmlerden beklentini minimumda tutuyorsan izlenir.Ben eğlendim

Kaptan Amerika:Beğenmedim,sıkıcı geldi.Avengers'a hazırlık olmuş.Gerçi çizgi romana uygun sayılır.Sonuçta adamın adı bile falso,ne beklenebilir.Tommy Lee Jones iyiydi

Smurfs:3d tamamen saçmalık.Filmde sıkıcı,olmamış bence

Cars 2:Güzel ama fazla gürültülü,kafası yoruluyor

Gittiklerim bu kadar,seç beğen al

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim bu durumda 2 filim kafama yatar oldu biri senin dediğin son durak 5 diğeide eğlenceli olur diye düşündüğüm bir tutam cennet.mesela the mother day yani anneler günü filmi çok övülmüş son yılarda izleyeceğiniz en güzel film filan yazılıydı yorumlarında 3 kişi gittik patladık sıkıntıdan saçmalık ötesiydi berbattı.

Erkekler Ne Diyor 6

• Yeni filmler nedense çekici gelmiyor diye dvd arşivinden godfather serisini bitirdim bugun can sıkıntısına iyi geliyor.Ama şu karayip korsanları gizemli denizler izlenir.Nede olsa hayal dünyası.Kafayı boşaltıyor.

0|0
    0|0
  • Maymunlar Cehennemi'ne git. Değer..

0|0
    0|0
  • merhaba, izlemedim ama bence şirinlere git keyfin yerine gelir çocukluğunu hatırlarsın iyi gelir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • şirinler değilde cars ı düşünüyorum.ama bu hafta öneriler üerine son durak 5 e gitim tek kelimeyle harikaydı.

• sondurak 5

0|0
    0|0
  • Cars dışında hiçbirinden bir cacık çıkmaz bence.

0|0
    0|0
  • hafta sonu karadedeler diye vizyona gircek :) korkmak istiyor musun

0|0
    0|0
    • çokta korku olmasın ruhani şeylerle ilgiliyse korkarım ama katil yada ne biliyim yaratık filansa korkmam zevkle izlerim.hamileyim fazla korku iyi gelmez:)

• :) evet korkma olan şeylerden niye korkuyorsun ki canım sende :) bak ben hiç korkuyor muyum

• valla normalde korkmam aklıma getirmem bile ama izleyince günlerce etkisinde kalıyorum.ödlek bişey olup çıkıyorum.o yüzden izlememeyi tercih ederim.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir tutam cennet idi sanırım reklamlarda gördüğüm ve gitmeyi istediğim ..

0|0
    0|0
    • evet bende gördüm güzel gibi ama izleyen varsa keşke enazından güzelmi değermi gitmeye söyleyebilse.

• İş yeri sinemaya götürüyordu önerdiği filmler ben babamın penguenlerini sevdim netten araştır filmin içeriklerini :)

Arabalar 2 Real D 3D / Cars 2 Real D 3D” saat 16:00

“Babamın Penguenleri / Mr. Poppers Penguins” saat 17:00

“Bir Tutam Cennet / A Little Bit of Heavin” saat 16:15

“Hayvan Bakıcısı / Zookeeper” saat 16:45

“İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Real D 3D / Captain America: The First Avenger Real D 3D” saat 16:00

“Kötü Öğretmen / Bad Teacher” saat 17:00

“Nedimeler / Bridesmaids” saat 16:15

“Son Durak 5 Real D 3D / Final Destination 5 Real 3D” saat 17:30

“Şirinler / The Smurfs” saat 16:30

0|0
    0|0
    • izledinmi babamın penguenlerini.öneriyomusun konusu saçma gibi geldi bana ama.

• Arabalar 1 harikaydı bence Arabalar 2'ye git.

• VALLA OĞLUM BU ARABALARA GİTTİ ÖĞRETMENLERİDE BAYILMIŞ ONUDA DÜŞÜNMÜYO DEĞİLİM YANİ.SEVERİM ANİMASYON FİLMİ.

• nedimeler ve kötü öğretmen ben daha gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • son durak 5 çıkmış..ablalarınla gitsene canım cumartesi meselaaaa

0|0
    0|0
    • evet övüyolar onu en iyisi o galiba.tamam biz ablamla ona gidelim eminim heycanlıdır.diğer serileri güzeldi.

• evet 1,2,3, izledimde ama 4. hatırlamıyorum ama onuda izlemişimdir galibaç

• aa ben hatırlıyorum..lunaparkda geçiyordu sanırsam..ok...bende gideyim 5..ye merak ettim..

• Son durak a gitmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...