Kemal Sunal'ı komik bulmayan bir tek ben miyim?

Cidden ya fazla abartılmıyor mu? Mesela Atalay Demirci, Şahan Gökbakar gibi mizah ustaları varken neden kokuşmuş yeşilçam filmlerini komik bulursunuz ki?

0|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kemal Sunal'ın Kapıcılar Kralı, Kibar Feyzo, Köşeyi Dönen Adam gibi bol sosyal içerikli filmlerine, yeni nesilden hiçbir komedyen yaklaşabilmiş değil. Mesela; Cem Yılmaz'ı rahmetli Erol Günaydın habire eleştirirdi, "çok yetenekli ama politik içerikli bir şey yapmaya çekiniyor" diye.

Şahan'ın mizah anlayışı Hollywood Farrelly Kardeşler'den araklama bir "tuvalet komedisi", Atalay'ınki ise gevezelik üstüne kurulu.

Kemal Sunal'ın en "sığ" gözüken filmlerinde, hani o Şaban karakterinin cılkının çıktığını düşündüğünüz filminde bile verebildiği bir sosyal mesajı vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• kalite olduğu için olabilir. ayrıca vefa.. çocukken şahan'ın sürekli aynı tiplemesiyle devam eden serileri izlemedik biz.

3|0
    0|0
  • küfürsüz güldürebilen usta komedyenlerden biri. senin saydıklarının ağzından küfür düşmüyor. öyle komedyenlik olmaz.

1|0
    0|0
  • Yav he he. Valla yeter ne konustun be

5|2
    0|0
  • g*t, meme olmasa o bahsettiğin kişilerin mizahı yerle bir olur. Ama senin aklın belden aşağısına çalışmazsa tabii mizah anlayışın Şahanla vs sınırlı kalır. Hak veriyorum.

3|1
    0|0
  • Atalay Demirci sadece insanlarla dalga gecen kel herifin teki

1|0
    0|0
  • Ben komik buluyorum

0|2
    0|0
  • Buda senin görüşün işte herkes gibi kemal sunalı bende komik buluyorum gülerim hâlâ filmlerine sahi sen neden sevmiyorsun anlatırmısın?

0|0
    0|0
    • Çok salak yani aşırı saf karakterler komik gelmiyor..

• Atalay demirci ve şahan gökbakar demişsin bunlarda ne buluyorsun peki?

• en uyduruk, bayat esprili adamların adını vermişsin! herkesin espri anlayışı elbette farklıdır ama kemal sunal pek komik değil evet Şener Şen ve Cem Yılmaz başka kimseyi tanımıyorum komedi dalında!

0|0
    0|0
  • Yillar gecmis olmasina ragmen hala izlenen filmlere kokusmus mu diyorsun sen hah. :D Haspaam :D

0|0
    0|0
  • İşte yaaa. Ben Kemal Sunal'ın oyunculuğunu hiç sevmiyorum. İnek Şaban falan çok itici geliyor. Gülmeyi geçtim izlerken acı çekiyorum. Bence de çok abartılıyor ve Şahan'ın da mizah ustası olduğunu sanmıyorum

0|0
    4|2
  • Bence komik

0|0
    0|0
  • Ben de pek sevmiyorum
    Bel altı çok

0|0
    0|0
  • Sensin kokuşmuş.

0|0
    0|0
  • Şener Şen gerçeği vardır bu ülkede küfürle mizah yapılmaz sadece mimikler önemlidir Cem Yılmaz bile Şener Şen'i örnek alıyor kendisine bu saydığın isimler şu an varsa Kemal Sunal'a ve Şener abiye çok şey borçlular aslında.

0|0
    0|0
  • Ay sen harbiden patlıyosun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• O da diyordu ki arkitek ne diyor benim hakkımda
    www.sinematr.com/.../kemal-sunal-764.jpg

5|2
    0|0
  • Senin o mizah adamı dediğin adamlara ben

Kenal sunalın eşşoleşşek. Demesi kadar gülmüyorum. Anlayana...

Just

2|1
    0|0
  • Olm seni bize milli piyango idaresi mi gönderdi?

4|0
    0|0
  • İlk defa seni gördüm. senden başkada bu türk milletini cumhuriyet tarihi boyunca en çok güldüren kişiyi komik bulmayacak biri olduğunu sanmıyorum ayrıca o atalay demirci denilen kişinin kendi söylediklerine kendisinin bile samimi olarak gülebildiğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci kim la

0|0
    0|0
  • Simdi soylr dusun ornek veriyorum hababam sinifindaki saban tiplemesi burdaki cogu insan 100 lerce kez izlemistir hatta ezberlemistir repliklerini ama yinede guluyor.
    ama dedigin kisilerin bir videosunu kac defa izledin de hepsindr guldun :-) bunu dusun :-D iyi geceler.

0|0
    0|0
  • saçmalama. Kemal Sunalı ne zaman izlesem o saydığın kişilerden daha fazla gülerim. Aynı filmini koy yine gülerim.

0|0
    0|0
  • Senin kokuşmuş Dediğin Yeşilçamla kaç Kuşak Büyüdü haberin var mı kusura bakmada dostum sen o insanlarla ancak bizim mahallede herkese fıkra anlatan dayıyı kıyaslarsın bence senin beyin eror vermiş bir baktır istersen

0|0
    0|0
  • Şaha mı usta? Neyse zevk meselesidir saygı duymak lazım.

0|0
    0|0
  • Yıllardır beni halen güldüren tek adam.
    Diğerleri küfürden başka birşey bilmiyor. Küfürle espri yapmaya çalışan kalitesiz insanlar.

0|0
    0|0
  • Bence sensin ben her filimini hic sklmadan izliorm bsksds isletmz

0|0
    0|0
  • Yeni nesil anlamaz.

0|0
    0|1
  • Saçmalama

0|0
    0|0
  • Bu senin seçimin kardeş ama Cem Yılmaz varken Atalay la Şahan kimmiş şakacı