Muhteşem Yüzyıl mı Kuzey Güney mi? Sizce hangisi reytinglerde birinci olacak?

Bu akşam iki dizi arasındaki rekabette sizce hangisi reytinglerde birinci olacak? Muhteşem Yüzyıl Mı? Kuzey Güney Mi?

Bana sorarsanız Muhteşem Yüzyıl.

0|0
30|26

En İyi Kız Görüşü

• Muhteşem Yüzyıl birinliği kapıcaktır :)

1|0
    0|0
    • zor gibi görünüyor.

• Kaptı bile :)

TOTAL

1 MUHTESEM YUZYIL SHOW 12,02% 33,59%

2 INTER-TRABZONSPOR STAR 8,56% 24,35%

3 KUZEY GUNEY KAND 6,98% 19,64%

4 MUHTESEM YUZYIL (OZET) SHOW 6,66% 21,61%

A/B

1 MUHTESEM YUZYIL SHOW 16,90% 43,51%

2 MUHTESEM YUZYIL (OZET) SHOW 9,23% 30,91%

3 INTER-TRABZONSPOR STAR 8,92% 22,92%

4 KUZEY GUNEY KAND 7,85% 20,98%

• herkese kapak olsun =)

Erkekler Ne Diyor 26

• Tabi ki MUHTEŞEM YÜZ YIL...

Hürremin, Mahidevranın,Sadıka gibi cariyelerin kıyafetleri, takıları ve gögüs dekolteleri her bayan ve erkek tarafından yakından takip ediliyor.

Bu yüzden yine birinci MUHTEŞEM YÜZ YIL...

0|0
    0|0
  • İkiside değil. Böyle diziler yerine neden ders veren diziler izlenmez ki? Sakarya Fırat'ı herkese önerebilirm. Cinsel içerikli diziler izleye izleye herkes tecavüzcü coşkun oldu. Kurtlar vadisi gibi diziler izleyerekte herkes kasap oldu çıktı. Dizilerin gerçek yüzünü artık anlayalım.. Ayrıca o sarı kafayı hiç sevmiyorum.. Kızlar nesine bakar anlamadım

1|0
    0|0
    • Nasıl ikiside değil şuan çarşamba'nın en iddalı dizileri bu ikisi.Ders veren derken? Sen niye sadece o sahnelere dikkat ediyorsun ki? her dizinin verdiği bir mesaj var.Tabi bunun içinde gerekirse sevişme sahnesi gerekirse farklı farklı şeyler olabilir.Artık kaçıncı devirde yaşıyoruz bırakın boş muhabbetleri.Yok terbiye bozuluyor bilmem çocuklarımızınn ahlakı bozuluyor..Ne alaka? Senin çocugun bunları görmeli ve düzgünce anlamalı ki ilerde tecavüzcü çoşkun olmasın.Tek yönlü düşünmeyin artık..

• takılmayın ahlakmış bilmem neymiş o cins sahneler o kadar da fazla değil

• Walla bende nadir türk dizisi izlerim.Zaten topu topu iki dizi izliyorum.Supernatural ve chuck =).Ama "Kuzey&Güney"e öyle bi baktım, hoşuma gitti =).

0|0
    0|0
  • ikisini de izleyemeyeceğim ama myy bence

0|0
    0|0
  • kuzey güney sardı ya bence ezelden sonra son zamanların en çok izlenen dizisi olur belki iyi bir senaryo olursa daha bile fazla izlenir

0|0
    0|0
  • Muhteşem Yüzyıl

0|0
    0|0
  • Muhteşem Yüzyıl Mı

0|0
    0|0
  • muhtesem yuzyil

0|0
    0|0
  • hürrem kadın geçer :D

0|0
    0|0
  • bu ne dizi sevdası 10 sorunun 3 bu diziler üzerine

0|0
    0|0
  • muhteşem yüzyıl

0|0
    0|0
  • muhteşem yüzyıl ve kuzey güney... hangisi gerçeği gercek gibi söylüyor?

reyting mi? şurda çoğu insanların hayatını dinlesen emin ol o reyting sana teğet bile geçmez...

telly crazy olmanın bu kadarı ölmekten de ziyan:D

0|0
    0|0
    • Bizde oluşan yoldan yürüyoruz..Reytingden başka birşey varsa buyur söyle bizde ona göre soralım..Olanla yetinmek zorundayız :))

• bana sorarsan Kuzey Güney ama ertesi gün internetten de muhteşem yüzyıl.. :)

0|0
    0|0
  • İki dizide yakışıklı adamlar var. Birinde Mehmet Günsur diğerinde Kıvanç Tatlıtuğ... İyi bir yarış olacak.

0|0
    0|0
    • ben kızlarla ilgileniyorum valla hiç o yönden bakmadım :D

• Sen daha ergen olduğun için evde annen ne izlerse onu izlersin. Ya da ablan kız kardeşin. Biraz daha büyürsen o zaman kızlarla ilgilenebilirsin mesela (: Ben genel bir analizi dile getiriyorum. Dizileri genelde kadınlar izliyor.

• :D muhteşem yüzyıl yayınlanınca reyting de 1. oluyor 2. olansa muhteşem yüzyılın önceki bölüm özeti oluyor haberiniz varmı :D ben şahsen filmin hayranı değilim ama izliyorum.

0|0
    0|0
  • Hayatimda hic turk dizileri izlemem en son babalar duyari izlemistim o da 6 -7 yil once lakin muhtesem yuzyilin populerliligi yuksekmis oyle duydum

0|0
    0|0
  • kuzey güney yakında iyice patlar...

0|0
    0|0
  • bende 2 sinin arasında kaldım napcam blmym sanki gün kalmadıda aynı güne denk geldiler

0|0
    0|0
  • kuzey güney bence

0|0
    0|1
  • kızlar kuzeyi birinci yapar :D

0|0
    0|0
  • kuzey guney iyi cikti beklemiodum bu kadarini .. eger senaryoyu bozmazlarsa beni kazandilar=)

0|0
    0|0
  • bu kızlar kıvanç denen serseride ne buluyorlar onu anlayabilmiş değilim

0|0
    0|0
  • hepsinin canı cehenneme!

0|0
    0|0
  • kesinlikle muhteşem yüzyıl . . .

Emek her zaman kazanır . . .

0|0
    0|0
  • Dizilerle pek aram yok fakat gecende kuzey guneyi azda olsa izledim guzel olmus bence ..

0|0
    0|0
  • kuzey güney

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Tabı kI Kıvanç...

0|0
    0|0
  • kuzey-güney güzel bir diziye benziyor ama hiç belli olmaz hürrem bu entrikaları kuzey-guney'i de bitirir.

1|0
    0|0
  • Muhteşem yüz yıl birinci oldu.. Şahsen bende onu izledim..

1|0
    0|0
  • muhteşem yüzyıl süper.

0|0
    0|0
  • 2sini de hiç izlemedim .biz fakiriz evimizde tv yok..ama çevremdekilerin dediklerine göre reklamları 2sini de izleyebilmek için ayarlamışlar.

0|0
    1|0
  • Kuzey&Güney

0|0
    0|0
  • bence kuzey güney. çünkü oyuncuları ve dizinin konusu insanı kitleyici bir dizi bu yüzden reytinglerde kuzey güney 1. gelir bence..

0|0
    0|0
  • Kuzey Güney in Muhteşem Yüzyıl karşısında şansı yok bence...

0|0
    0|0
  • kuzey güney

0|0
    0|0
  • link - Kuzey-Güney diyenlere kapak olsun!

0|0
    0|0
  • Muhteem yüzyıl kuzey ve güneyin karşısında duramıcak gününü değiştirir.

0|0
    0|0
  • bnce ızleyen gruba gore degısır evın erkegı kuzey guney, evın hanımı ıse muhtesem yuzyıl coook kumanda kırılacak :)

0|0
    0|0
  • ben sahsen kuzey guneyı ızleyecegım cunku muhtesem yuzyıl bana ılk baslarda guzel gelmeye baslamıstı fakat artık entrıkalı bır dızı oldugundan ızlemıyorum

0|0
    0|0
    • zaten osmanlı devletinde bir sürü entrika çevrilmişti

• dikkat edin erkekler Muhteşem Yüzyıl demiş kızları çoğu da Kuzey-Güney yazmış. zıtlıklar çeker birbirini =))

0|0
    0|0
  • kıvanç tatlıtuğ modası geçtiii çoktaaaan 2 yıl önceydi dolayısıyla mehmet günsür +MuhteşemYüzyıl FOREVER! =))

0|0
    0|0
  • Kuzey Guney :)))))))))0

0|0
    0|0
  • Kıvanç'ın olduğu hangisiyse o benim için.

0|0
    0|0
  • Suan kuzey guneye bakiyorum

0|0
    0|0
  • bence muhteşem yüzyıl. bi kere sezonun ilk bölümü millet merak ediyor nolucak diye..

0|0
    0|0
  • Muhtesem Yüzyil i bir kez bile izlemedim,... Kuzey Güney diyorum ben

0|0
    0|0
    • katılıyorum. bende hiç izlemedim. Kuzey güney gerçekten ilgi çekici ve güzel. Ve bence çok doğal oynuyorlar

• evet oyunculuk süper... sinema filmi gibi

• Bence Kuzey Güney. İlk bölüm süperdi

0|0
    0|0
  • MUHTEŞEM YÜZYIL kesinlikle reyting rekorları kıracak...

0|0
    0|0
  • kuzey güney tabi ki

0|0
    0|0
  • Doğu, batı tercih sebebimdir.

0|0
    0|0
  • hiçbiri

0|0
    0|0
  • ben muhtesem yüzyılı izlıyorum.