Kuzey Güney dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı karakteri beğeniyor musunuz?

Bu akşam Kuzey Güney dizisini göz ucuyla izledim, pek delikanlı olmuş Kıvanç Tatlıtuğ.

Siz yeni karakterini beğeniyor musunuz?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Kasları çok hoş olmuş evet..

Butun begenılerıde hak edıyor sonuna kadar. Sarışın sevmeyen bırlerı bıle onu begenıyor o hak edıyor.

0|0
    0|0
    • Mesela ben sarışın sevmem ama o kıvanç ın yüzü yokmu. Bütün gözümdeki itici unsurlarını çekip götürüyor.

Adam gerçekten bayb :)))) de o parmaklar yokmu o parmaklar... Her biri dolma dolma :D

• adamın her yanı krem karamel sende bı parmaklara taktın :)) yer ben dolma hem çok severım :)

etlı dolma cacıkla ıyı gıder:))

benım sarışın erkek ıtıcı bakışımı brad pıtten bıle daha fazla degıstıren sarı bu :)) Öptum onu kocaman kocaman:)

Kızlar Ne Diyor 7

• Recep İvedik sahnelerine bayılıyorum.. Abisine bak darılırım haaa dediği sahne süperdi.: Hem çok tatlı hemde çok iyi bir oyuncu

0|0
    0|0
  • Ben beğeniyorum.Çok güzel rol yapıyor ve kendisini günden güne dahada geliştiriyor..Oyunculuğunu beğeniyorum kendisi'nin.

0|0
    0|0
  • Bu dizide istediği karakteri bulmuş gibi,çok başarılı

0|0
    0|0
  • izlemiyorum ama kıvanç saçlarını kestirmiş de adama benzemiş bi o var yani=)

0|0
    0|0
  • kuzey güney ne anlatıyor bilen var mı herkes kuzey güney diye tutturmuş da

0|0
    0|0
  • asi, serseri tipi çok yakışmış. Oyunculukta da döktürüyor. Dün gece izledim hayran kaldım :))

0|0
    0|0
  • izlemedim fikrim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Vala isterseniz 500 tane eksi verin o sarı kafayı sevmiyorum. Geçen gün gazetecilere ne yaptı gördük. Artist havalı şey...

0|1
    0|0
  • bu ne dizi sevdası 10 sorunun 3 bu diziler üzerine

0|0
    0|0
  • oyunculuğun hakkını veriyor,ayrıca vücut çalışmış yakışmış.

0|0
    0|0
  • izledim ve beğendim..Adam oyunculuğunu döktürmüş gene =).

0|0
    0|0
  • Oyuncu dizi karakterini, dizi karakteri oyuncuya bakışı etkiliyor bence.Kıvanç yerine başka birisi oynasa bu kadar beğenilmezdi.

0|0
    0|0
  • Asi cocuk rolu yakismis adam karizma buna oyunculuguylada suslemis ..yakismis yeni bir hayran kitlesi yaratacaktir.. :)

0|0
    0|0
  • Hic izlemedim ama gozde oyuculardan biri seviliyor ozellikle kizlar

1|0
    0|0
  • evet yakışmış ;)

0|0
    0|0
  • turkish brad pitt :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...