Kapat

Kız arkadaşınız size ne hediye alsa sevinirdiniz?

Zeki kültürlü bilgi birikimi olan duygusal bir erkek arkadaşım var. Bilgisayar oyunlarını seviyor. Kitap okumayı seviyor. Özellikle şiirden hoşlanıyor? Ona nasıl bir hediye almamı önerirsiniz.
Steam hesabına oyun almayı düşünüyorum. Kitap vb şeyleri sürekli alıyoruz birbirimize.
İsmet Özel hayranı benim gibi.
Evet beyler yardımcı olursanız sevinirim. Lütfen orjinal şeyler olsun. Zaten yine ben karar vereceğim. Sadece erkek olarak kız arkadaşınız ne alsa mutlu olurdunuz.

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bence oyun alma, alacaksan da online oynanabilirliğine dikkat et çünkü online'ı önemsiz oyunları çoğunlukla crackli indirir oynarız. Japon kılıcı (katana) al, gerçekten kesmeye yönelik olanları pahalıdır ancak çelik olsun da çok da dayanıklılığı önemli değil dersen -ki savaşa katılmayacağına göre sıkıntı olmaz- 100-200 tl arasına bulabilirsin dekoratif olarak güzeldir ama üstünde veya duvarda durur ve hırsızlara karşı etkilidir ki bunun kanıtı olan bir olay arjantinde yaşanmıştır bir adam evine gelen üç hırsıza kılıçla dalmıştı.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• İsmet ÖZEL'i çok seviyorsa şairin ilk çıkardığı kitabın ilk basımını veya en eski basımını bulup alabilirsiniz. Hatta imzalı durumda olan kitaplar da var internette yazardan imzalı ilk basım kitabı mükemmel bir hediye olur. Benim en sevdiğim şair Metin ALTIOK mesela. Sevgilim doğum günümde 1979 ilk basım olan "Kendinin Avcısı" kitabını almıştı. Hem de tarihli ve imzalı bir şekilde. Türkiye'de 3-5 kişide var onlardan biri de benim zaten. Bundan daha anlamlı ve güzel bir hediye olamaz bence. Siz de internete bir bakın bulursunuz. Bulamazsanız ben size yardımcı olurum isterseniz. :)

1|0
    0|0
  • Bence maddi bisey alacaksan yanina manevi olarak ismet özelin ( siyasi icerikli olmayan ) bir siirini seslendirebilirsin bu onu mutlu eder ama oyle siirleri cok az Allah yardimcin olsun Yavuz Bulent Bakilerin bir gönül siirini okuyabilirsinde cok guzel

1|0
    0|0
    • Naatı okumuşluğum var efendim. Ama ses kaydı olarak başka bir şiirini okuyabilirim. Söylediğiniz şiire mutlaka bakacağım çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim :)

• Drone veya valve oyunları

1|0
    0|0
  • üpcük verse mesela güzel olur :D

1|0
    0|0
  • Hangi kız arkadaşım

1|0
    0|0
  • Ben spor sevdalısıyım.

Almak istediğim spor aleti var onu alırsa süper olur 😄

1|1
    0|0
  • ulennn bır an okuyunca benım sandımya laaa.. bende dıyorum ben kımle çıkıyorum şuan😵🔫(dıkşınnnnnnnn..)

1|0
    0|0
  • yani sevgiline analog fotoğraf makinelerinin pozlarından bir kitap ayırıcı yapmanı öneririm ;)

2|0
    0|0
    • YAAAA. ÇOK GÜZEL !
      Çok teşekkür ederim. Çok anlamlı. Manevi. El emeği olacak hem de sürekli kullanacak.
      çok çok çok sağol.

• el emegi goz nuru dikilmis.. emek verilmis hersey fazlasiyla memnun eder beni.. simaririm...

1|0
    0|0
  • 2 lahmacun +ayran alsın çok sevinirim

1|0
    0|0
  • Sürekli kullanabilecegi birsey olsun

1|0
    0|0
  • valla bı bugattıye hayır demem ben :D

1|0
    0|0
  • Bir paket parlaiment

0|0
    0|0
  • sen bilirsin istediğini al.)

0|0
    0|0
  • saat 😃

0|0
    0|0
  • Yok almasın hoşuma gitmiyor.

0|0
    0|0
  • #Fenerium'dan olsun fark yapmaz

0|0
    0|0
  • Barış Akarsu Albümü

0|0
    0|0
  • Yaz geliyor güzel bir gözlük al

0|0
    0|0
  • kupa, özel bir kitap ayracı, severse dolmakalem, farklı bir kalemlik filan olabilir. değişik güzel hediyelik eşyalar ararsan şurdaki listeler de işine yarayabilir www.1dahasoyle.blogspot.com.tr/.../...c-srads.html

1|0
    0|0
  • seni seviyorsa en büyük hediye sensin benim görüşürm ama istediği ama elinde olmayan bişey al mümkünse

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...