Kızlar, Kadınlar şiiri sever şiir seven erkeği sevmezler yanlış mıyım?

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum şiirle bir kızı etkileyemedim hicbir zaman

0|0
10

En İyi Kız Görüşü

• Şiiri çok severim. Karşımdaki adam saçma sapan sözler yerine gerçekten hissedip bikaç satır söylese çok hoşuma gider.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kişiden kişiye değişiyor ya. Mesela çok vıcık vıcık geliyor aşırı aşk dolu sözler falan. Ama düşündürücü gizemli bişeyler olursa hoşuma giderdi sanırım benim 😅

0|0
    0|0
    • aynen iliski icinde oldugunuz erkekten boyle seyler yapmasini istemezsiniz ama baskasini sevgilinize cocuga bak siir okuyor diye sikayet edersiniz :) cok garipsiniz

• Bu konuda evet katılıyorum sana :)

• Şiir sevmem şiir okuyanıda bana hep yapmacık gelmiştir. İçinden gelenleri söylemesini tercih ederim. Ama bazı şiirler istisna sözleri çok özel olanları kendim sessizce okumayı yeğlerim..

0|0
    0|0
  • Şiirle hiç aram olmadı olamazda o sözü kim söylediyse yalan söylemiş

0|0
    0|0
  • Ay yok bir adam bana okudu da
    Aciktim ya dedim sussun diye
    Offf igrenc

0|0
    0|0
  • Ne tür şiir olduğuna bağlı, bukowski sevenler cinsiyet farketmeksizin bende uzak durmalı mesela.

0|0
    0|0
  • doğru

0|0
    0|0
  • Demekki sen doğru kızı bulamanissin. Bide kızı etkilemek için değilde gerçekten hissettigin için oku

0|0
    0|0
    • Siiri kızı etkileyebilmek icin bir arac olarak gordugumu yazmadim ben zaten surekli siir okurum ses kayitlari yaparim bunu en basta soylemem tanistigim hoslandigim kizlara siir muhabbeti yaptiktan sonra biseyler oluyor yani sevgilimize siir okuyunca hoslarina falan gitmiyor etkilenmiyorlar

• Dedigim gibi demekki yanlis kisi

• O kızın ayıbıdır,

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...