Kapat

Grinin elli tonu hakkında düşünceleriniz?

EL.JAMES'in grinin elli tonu adlı kitabını okuyan var mı acaba okuduysa düşünceleri nedir ben yeni sipariş verdim daha gelmedi elime okuyan varsa düşüncelerini aktrabilir mi?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• kitapyurdundan onumu alacaksın:D

0|0
    0|0
  • okudum çok saçma bir kitap sado-mazo eğilimli ve edebi açıdan bir rezalet konu bütünlüğü yok vsvsv ama illa ki erotik okuyacağım benim de sado-mazo ilgim var dersen oku kazancın olur mu ? büyük soru işareti

0|0
    0|0
    • Okumak her şekilde yarar sağlar sen rahat ol ayrıca temel eser okuyacak yaşta değilim. Yetişkinim okurum vallahi :)

• :D yok canım bu kitabı beğenmemiş olabilirsin. Bir şey demiyorum. :)

• evet ya sen oku en güzeli zorlamaya gerek yok dediğin gibi okumak hep iyidir okuduğun ne kadar saçma da olsa

• okumadım merak edıyordum ama ünlüler elınden dusurmuyorsa okumama gerek yok sanırım

0|0
    0|0
  • şimdiii sen ününe bakarak yorumlama. hele ünlüler bile derkenn ne kadar saçmaladığının farkına var. ünlülerde okuyomuş aaaaaaaaaaaa büyük olay. okumadım elimdeki kitap bitsin sırada o var bakalım nasıl bişeymiş

0|0
    0|0
    • Ünlüler bile derken onların genellikle işi gücü oluyor kuzum setten çıkmıyorlar o anlamda söyledim yoksa biliyorum okumanı öneririm. :) bende merak ettim hatta yarışalım ilk kim bitiriyor :D

• herkesin işi gücü var. benim kitabım bitmeden başlayamam yoksa yarışırdık

• biz ufakken siz bilmezsiniz beyaz dizi fırtınası vardı böyle annelerimiz teyzelerimiz okurdu bunları. evde bir valiz dolusunu götürüp ortaokuldayken akmar pasajında satmıştım. ne günlerdi

0|0
    0|0
  • aşk konusu bitti. şimdi seks'i kullanarak soymaya başladılar milleti.

0|0
    0|0
  • Bir kaç ton gri bana yetiyor, eşofman pijama vs. 50 ton beni aşar lüzumu yok demiştim..

0|0
    1|0
  • okumadım ama mazoşist bir ilişkiyi anlatıyormuş

0|0
    0|0
  • neymiş o ya filli boya ilkbahar yaz kataloğu mu ?

0|0
    0|0
  • siyah olur sanırım :D

0|0
    1|0
  • güzel dururdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...