Grinin elli tonu hakkında düşünceleriniz?

EL.JAMES'in grinin elli tonu adlı kitabını okuyan var mı acaba okuduysa düşünceleri nedir ben yeni sipariş verdim daha gelmedi elime okuyan varsa düşüncelerini aktrabilir mi?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• kitapyurdundan onumu alacaksın:D

0|0
    0|0
  • okudum çok saçma bir kitap sado-mazo eğilimli ve edebi açıdan bir rezalet konu bütünlüğü yok vsvsv ama illa ki erotik okuyacağım benim de sado-mazo ilgim var dersen oku kazancın olur mu ? büyük soru işareti

0|0
    0|0
    • Okumak her şekilde yarar sağlar sen rahat ol ayrıca temel eser okuyacak yaşta değilim. Yetişkinim okurum vallahi :)

• :D yok canım bu kitabı beğenmemiş olabilirsin. Bir şey demiyorum. :)

• evet ya sen oku en güzeli zorlamaya gerek yok dediğin gibi okumak hep iyidir okuduğun ne kadar saçma da olsa

• okumadım merak edıyordum ama ünlüler elınden dusurmuyorsa okumama gerek yok sanırım

0|0
    0|0
    • 40 Milyon satmış konusuda erotik. Nasıl başarmış merak ettim. Tuhaf cinsel istekleri var adamın.

• şimdiii sen ününe bakarak yorumlama. hele ünlüler bile derkenn ne kadar saçmaladığının farkına var. ünlülerde okuyomuş aaaaaaaaaaaa büyük olay. okumadım elimdeki kitap bitsin sırada o var bakalım nasıl bişeymiş

0|0
    0|0
    • Ünlüler bile derken onların genellikle işi gücü oluyor kuzum setten çıkmıyorlar o anlamda söyledim yoksa biliyorum okumanı öneririm. :) bende merak ettim hatta yarışalım ilk kim bitiriyor :D

• herkesin işi gücü var. benim kitabım bitmeden başlayamam yoksa yarışırdık

• biz ufakken siz bilmezsiniz beyaz dizi fırtınası vardı böyle annelerimiz teyzelerimiz okurdu bunları. evde bir valiz dolusunu götürüp ortaokuldayken akmar pasajında satmıştım. ne günlerdi

0|0
    0|0
  • aşk konusu bitti. şimdi seks'i kullanarak soymaya başladılar milleti.

0|0
    0|0
  • Bir kaç ton gri bana yetiyor, eşofman pijama vs. 50 ton beni aşar lüzumu yok demiştim..

0|0
    1|0
  • okumadım ama mazoşist bir ilişkiyi anlatıyormuş

0|0
    0|0
  • neymiş o ya filli boya ilkbahar yaz kataloğu mu ?

0|0
    0|0
  • siyah olur sanırım :D

0|0
    1|0
  • güzel dururdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...