Siyaset hakkında bılgı sahıbı olmak ıstıyorum tarafsız cevaplayın ama?

Merhaba öncelikle. Oy verıyorum ama kafa yapıma hangı partı daha uygun ve hangı partının savundugu şey nedır fazla bılgı sahıbı degılım benı bılgılendırmısınız bırazcık?

Güncellemeler:
Çok yardımcı oldunuz sagolun
Biraz daha görüş?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 13 yıldır akpnin yaptıgı icraatleri izle ülkeyi nasıl mahvetti ve muhalefet buna nasıl suskun kaldıgınıda gör sonra tüm siyasetimizin akp ve israillin elinde oldugunu anla ve hepar, vatan ve anadolu partisi gibi ülkesini düşünen partilerden birini seç..

0|0
    0|0
    • onlar hangılerı sence

• fox tv yi izleyin o zaman. tek tarafsız haber yapan kanal o kaldı. onunda sahibi amerikalı o yüzden yoksa orasıda gitmişti.

• en tarafsız şu an ulusal tv kardesim fox amerikadan icazet geldiği bombalıyor akpyi yoksa düne kadar onlarda sustu

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen de sosyalist tipi var

0|0
    0|0
  • bende anlamam b

0|0
    0|0
  • kafa yapını anlatman gerekmiyor mu önce,,

0|1
    0|0
    • Sizin yorumlarınıza gore hangı daha yakın olduğumu seçmek ıstemıstım

• teşekkürler*

• dindar san akp turkcu isen mhp kurtcu isin hdp ataturk cu isen chp ye ya da sol sag parti diye ayirabilirsin sag partiler muhafaza kar oluyor bildigim bu kadar ama kadinlara en cok deger veren parti bnce chp

0|0
    0|0
  • Chp ye vermede neye verirsen ver

0|0
    0|0
    • Neden mesela nedenini söyle

• sıkıntı degıl

• ben akp ye oy atmıcam ama chp yı hıç dusunmedım bıle.. bu benım gorusum ben bu sömürüyo bu sömürmüyo demiyorum ama görmek istiyorsanız sömürmenin kralı eski Türkiye de.

• senin nickin anlamı dişi kurt sen mhp ye oy ver düşüncelerıne uyar.

0|0
    0|1
  • Dertli başına dert alma bosver :)

0|1
    0|0
  • Eğer ülkeni seviyosan biraz içinde Milliyetçilik varsa MHP ye ver.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Akp-Tek vatan tek devlet tek bayrak politikasında muhafazakar ve tüm etnik grupları kucaklayan parti

Chp-Ataturk ilke ve inkilaplarına bağlı Türkiye Türklerindir politikası güden bir parti

Mhp-Milliyetçi, Türklüğe bagli parti

HDP - terorist

0|1
    0|3
    • Tesekkur ederım

• şu an sen yorum katıyorsun. Benim tek kattığım yorum HDP idi.

Ben partilerin dillerindeki politikaları tarafsızca söylemeye calistim. Ona bakarsan ben de CHP nin politikalarından haylice saptiklarini görüyorum. Ne kadar teroriste karsiyiz deseler de AKP nin inmesi uğruna HDP ye destek veren bir parti. Muhafazakarlardan oy almak uğruna ideolojisinden sapan bir parti.. Mesela mesela. Uzar gider..

Arkadaş yorumsuz ve tarafsız olmamızı istemiş. Yalnızca HDP ye dayanamadım dayanamam.

@ungesellig

• yorum katmamak imkansız birşey zaten.

• HDP tüm halklara kucak açan tek parti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...