Akustik gitar mı yoksa klasik mi?

Arkadaşlar ben çok profesyonel çalamıyorum ama az çok çalabiliyorum. Okulumuzda gitar kursu veriyorlar. Bilirsiniz okuldakileri sadece amaç temel atmaktır. Ama az çok akorları bilirim. Bir 8 aydır çalıyorum. Gitarım Uç kısmından Kırıldı 560 liralıklardandı. Ben yeni alacağım ama Akustik mi klasik mi alsam karar vermedim. Bir kere alıyorum. Sizce en iyisi hangisi olur uzun vadede? Ve neden?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kökeni yüzyıla dayanan efsane soru.. akustik mi klasik mi.. herkeste aynı soru. hatta bazıları işi öylesine kaptırmış ki gitar diyince direk klasik diyor.
    -Hocam ben gitar alacam ne almalıyım
    -Klasiiikk!!
    -elektro çalmak istiyorum marka önerin
    -önce Klasikk !!
    -bateri kursu arıyorum bilen var mı

-Arkadaşım Klasik !
    yani anlıyacağın ne tarz müzik yapacaksan ona göre gitar seç derim. Hatta direk akustik seç istersen günümüzde çoğu şarkıda o kullanılıyor zaten pop vs türevleri

0|0
    0|0
    • Klasiği akustikte hissedemezsim miyim? Hangisi daha rahat olur benim için o önemli

• Çok teşekkür ederim bilgileriniz için. Dikkate alacağım

• ne demk müzik kazansın yeterki :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Akustik gita

0|0
    0|0
  • Akustik gitar metal teller dolayısıyla daha derin ses verir. klasik gitarla yaptığınız drone'lar bir halta benzemez. Ritm için daha uygundur.

0|0
    0|0
    • Çok Haklısın Teşekkürler

• Ikisininde yeri ayrıdır. ben akustik kullanıyorum. Sap ince olduğundan kavramasi kolay oluyor Ve tüm tellerinde metal Oluşu güzel bir tını veriyor. Çalarken akustiği pena ile çalmalisin.

0|0
    0|0
    • Peki klasiğe alışınca Akustik ister miyim? Ve akustiği elektro olarak da kullanabiliriz değil mi?

• Markalar çok kaliteli olmadıkça fiyatlar birbirine yakın

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...