Türk Sanat Müziği dinler misiniz? Favori Türk Sanat Müziği şarkı ve şarkıcıları kimler?

Türk Sanat Müziği dinler misiniz? Dinlerseniz favori sanatçınız ve şarkınız hangisidir?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Arada, o havamdaysam dinlerim, Türk Sanat Müziğinin yeri bende çok ayrıdır. En sevdiklerime gelince,

Zeki Müren - Haleli Gözlerin Hayale Döndü, Gittin Bu Gidiş Bence Ölümden Beterdi

Melihat Gülses - Firar, Kapın Her Çalındıkça

Aslında Bülent Ersoy'un da 80'den önce güzel sanat müziği albümleri var da, sonra arabeske kayıp kendine yazık etmiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• benzemez kimse sana tavrına hayran olayım:) kapın her çalındıkça..çookk var.. severim ama her daim dinlemem..ruh halime bağlı..öyle sanatçı ayrımı yapmıyorum..hepsi güzel söylüyor..

0|0
    0|0
  • Evet. Eskiler yapıyormuş be abi. Sözleri hoşuma gidince her türlü müzik dinlerim. Yabancı müzik dinlemem sadece oda sözlerini anlamadıgım için.

Müzeyyen senar duydum ki unutmuşsun, benzemez kimse sana en çok bu iki şarkıyı dinliyorum bu aralar :)

0|0
    0|0
    • Valla bende senin gibiyim aynı düşünceleri paylaşıyoruz.Ben daha çok zeki müren, Tülay Özer,Gülden karaböcek dinlerim Ama Zeki MÜRENİN yerini kimse tutamaz

• evet her sabah annemin sayesinde dinliyorum türk sanat müziğiyle kavaltı yapıyorum... müzeyyan senar şarkıları hepsi denebilir...

0|0
    0|0
  • zeki müren-kahır mektubu ne kadar uzun olsada dinliyorum.müzeyyen senar duydumki unutmuşsun gözlerimin rengini... ya daha vardı ama şimdi aklıma gelmiyo normalde dinlerim.beğendiğim her şarkıyı dinlerim.

0|0
    0|0
  • evet hem de çok severek..muazzez ersoy ..bütün şarkıları.(arkadaş, favorim..:)melike demirağdan güzel söylüyor bence..

0|0
    0|0
  • Türk sanat müziği dinliyorum. Muazzez Abacı ve Candan Erçetini beğeniyorum. Candan Erçetinin; söz vermiştin bana, yanıbaşımda yaşlanmaya; şarkısını çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Ahmet Özhan ve Zeki Müren parçalarını çok severim.

0|0
    0|0
  • Müzeyyen Senar

0|0
    0|0
  • müzeyyan senar üstüne tanımıyorum ,şarkı olarak zekai tunca gülü susuz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sanat müziği olmadan rakı içilir mi hiç :))

"Senede Bir Gün" - Zeki MÜREN link

1|0
    0|0
  • ı ıh..pek dinlemem

0|0
    0|0
  • Her mevsim içimden gelir geçersin...hele bir de Zekai Tunca söylerse,kandıralı'nın klarnet taksimiyle offf offf:) Dinleyin,içiniz çekilecek o kadar yani :)))

0|0
    0|0
  • Hayko Cepkin'i bir TSM eseri söylerken dinlemenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • dinlenmez mi

zeki müren

müzeyyen senar

zekai tunca

vs.

hele fasıllar fena

0|0
    0|0
  • Severek dinlerim ve Türk Halk Müziğine tercih ederim..

Behiye Aksoy ve Emel Sayın hastasıyım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...