Aranizda Nihilist Veya Bunu Iyi Bilen biri var mi?

Aranizda nihilist var mi ya da bunu bilen veya cevresjnde boyle biri olan kisaca bilgi almak istiyorum?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Varlık karşıtı olmazlar, her şeyi hiç görmek, hiçbir şey yok demek değildir. Soyut hiçlik bu. Ve kendini öldürme gücüne ulaşamamışsan toplumun tabuları ve gelenekleri üzerine bir mezarlık inşa etmelisin. Umarım o yola çekilmezsin sevgili soru sahibi, ama bişeyler sormak istersen buradayım.

0|0
    0|0
  • her insan, hayatının belli bir döneminde mutlaka ama mutlaka nihilist düşüncelere kapılmıştır. ama bu onları nihilist yapmaz. gel gelelim ben de nihilist değilim. ayrıca nihilistler benim için bir hiçtir.

0|0
    0|0
  • nihilism hiçcilik demek. hiçbişeye inanmaz herşeyi sorgular. varlık karşıtı olurlar.

0|0
    0|0
    • O kadarini biliyorum canli ornegini merak ettim

• 2 senedir nihilisttim ama sana anlatacak hiç bir şeyim yok.

0|0
    0|0
    • :D tahmin ettigim gibi ama konusmak istiyorum boyle biriyle neden kapatiyosun ki kendini

• İç meselelerimi kimseyle konuşmam, onun haricinde nihilizm hakkında benden alabileceğin bilgileri googleden de alabilirsin.

• Ben de konusmam dogal bir sey ama bu farkli bir gorus ve google pek hisey katmiyor neyse tesekkurler

• senin söylediğinin benim için bir anlamı yok çok hiçlik içindesin bilesin

0|0
    0|0
    • Pardon? Ironi mi yapmaya calistin cozemedim tam

• bu nihilistlikle alakası yok bu ergenlik o kadar nihilistsen ya intihar edersin ya da bu soruara bakmazsın veya siteye girmezsin hiçbirşey yapmazın sen mantığı yanlış anlamışsın

• madem sorduğun sorunun cevabını biliyorsun niye bu soruyu sorma gereği duyuyorsun? neyse ergenler gibi laf sokma çabalarına girmeyi sevmiyorum ayrıca Mantık algısı kişiden kişiye değişir onu söylim senin mantığınla benim mantığım bir değil görüşlerimiz, düşüncelerimiz farklıdır bu mantığımızdan kaynaklanır yani uzun lafın kısası boşver hiçbirşeyin anlamı yok

• o ne kardesım

0|0
    0|0
  • Felsefe konusu değil mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nihilizm aslında insanın kendisi icin iyi bir dsünce bence , cevresne etkilerni bilemem tabi :)

0|0
    0|0
  • hiçcilik

0|0
    0|0
  • Yaratıcının varlığına inanmiyorlar.. çoğu şeye inanmiyorlar

0|0
    0|0
    • Hi brseyin bar olmadığını olsa da bilinemeyeceğini bilinse de aktarilamayacagini savunuyorlar. herşeyin göreceli olduğunu bu nedenle bilginin var olmadığını ileri sürüyorlar. duyuların yanıltıcı olduğunu duyduğumuz gordugumuz dokunduğumuz şeylerin gerçekte olmadigini söylüyorlar. onlara kalsa kendileri de yok ta neyse :) zaten bu akımın öncüsü Nietsche biraz deli bir adam psikolojik ssorunları varmış. çok merak etme boyle şeyleri :)

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...