Kadınlara iltifat etmeli miyiz?

sizce hoşlandığımız bir kadına iltifat etmeli miyiz?

tabi ki yerine göre ama bu sefer de şımarmasınlar?

ilk başlarda dalga geçerek özgüvenlerini kırdığım zaman daha iyi oluyor çoğunlukla.

iltifat, şiir, çiçek olaylarına girince şımarıp terkediyorlar.

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• sık sık yaparsan bi anlamı kalmaz. benimki her ay çiçek alıyodu mesela bigün elinde yine çiçekle geldi o kadar alışmışım ki teşekkür etmeyi unuttum.. yani sıradanlaştırmamak lazım.. sonra hergün şiir yazıyodu telefonda okumaya kalkıyodu, esnemekten çenem azımdan ayrılacak diye korkuyodum :)hergün çocuk güzelsin dediğinde ilk zamanlar o senin gözlerinin güzelliği derken sonradan ''evet çok güzelim ama kes artık bayıldım bu muhabbetten'' diyesim geliyodu.. :) he bide hiç bişi yapmayan vardı ki onunda taktım sepeti koluna :) dengeyi iyi ayarla..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Özgüvenlerini kırarsan elbet terk ederler.. Şğmarmak ne alaka çocuk mu avutuyorsun?

İltifat çiçek şiir, bunları adabıyla yaptığın sürece hiç bir kız kayıtsız kalmaz

0|0
    0|0
  • Şımarıp sizi terk eden kadınlar nasıl kadınlar ,nerden buluyorsunuz bu kadınları

anlamıyorum erkekler tutturmuş bir şımarmasın ,aman belli etmeyim ,aman çiçek

şiir yazmayım şimdi tüm kadınları duygusal açlık neden oluşmuş anlıyorum.

Sizin hep sizi aşan kızlara ,veye illa bir amaç uğruna peşine düştüğünüz

karaktersiz kadınların yüzünden ,sen hak edebilecek bunu memnuniyet ve güzelce

karşılık verebilecek kadınlara yapma ,sırf sizin hatanız yüzünden .

İlişkiye başlar başlamaz yazmayın gazelleri tabiki ,sürekli iltifatada boğmayın

ama bir an geldiğinde gözlerinde ışıltı yakaladığında veya ellerini birsıcaklıkla

tuttuğunda güzel bir şeyler demek isabet olur ,Sen bant kaydı gibi hissetmeden sıralarsan

gelişi güzel lafları kızda anlar bunun yapmacıklık olduğunu ,çeker gider bu kadar basit.

Boşuna bas bas bağırmıyoruz doğal olun, hissetmediğiniz şeyleri dile getirmeyin diye.

1|0
    0|0
  • Sürekli olmamak kaydıyla tabi söyleyiniz...Hiç birşey anlamını yitirmemeli.Ama söylememezlikte yapmayınız.

0|0
    0|0
  • Bu her bayan için geçerli değil karşındaki insanları daha iyi seçmelisin aynı fabrika çıkışları seçersen aynı hataları verir hep.

0|0
    0|0
  • bende olmayan güzellikten bahsedenin bende olmayan kötülükten bahsetmeyeceğine emin olamam bu nedenle abartılı iltifata girişmesin bile...

özgüven kırmana gerince , kendinle ilgili sorunların olmalı.

0|1
    0|0
  • iltifat iyidir ama sakın abartma ağzından sular damlamış gibi davranmayın çok itici. ben çiçeği herzaman istemem bazı günler. şiir olayı çok komik. direk soguma sebebi.

0|0
    0|0
  • tabıkı de etmelısın şımarıp kacıyolrsa yanlış kışılere ıltıfat etmışsn demktr:) yda yanlış ıltıfatı:D

0|0
    0|0
  • sırf iltifat etmek icin etme, ama bir gun cok guzel gorunur gozune o zaman ''sacların bugun daha bi guzel olmus '' diyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Az ve öz. Yerine göre :)

0|1
    0|0
  • iltifat etmek gerekir tabi ki sevdiğin hoşlandığın bi kızsa tavlamak için elbet etmelisin..

0|0
    0|0
  • çok fazla iltifat etmiyceksin yoksa karşı taraf sıkılır tabi terkeder

0|0
    0|0
  • Az ve öz iltifatlar iyidir.

Mesela ben hemen şımarırım.

0|0
    0|0
  • daha baştan etme şımarabiLir..küçük kçk şeyLer arada yapabiLirsin.. iLerLeyince iLişki yaparrsın istediğini .p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Küfür edeceksin ,aşağılayacaksın buda bir iltifat sonuçta.

Cicek böcek sevgi pıtırcığı olaylarına kesinlikle girmiyoruz :D

0|0
    0|0
  • ben iltifat ettikçe geri çekildi kızlar ben bir yararı olmadığını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • et tabi yoksa adın oduna çıkar

0|0
    0|1
  • fazla etme de üzülen sen olma. hele sevgilin degilse asla sevgilinse et tabi odunluk yapma da sevgilin degilse hiccc bosuna bir yerlerini kaldırmaya degmez

0|0
    0|0
  • iltifat yeri ve zamanında karşılık beklemeyip içten gelirse tabiki etmeliyiz anlamlı olur, gerisi yalakalık

0|0
    0|0
  • abartılmış bir iltifat karşındakini olduğundan farklı bir konuma getirebilir ve ayaklarını yerden kesebilir...bazende diş ve pençeleri göstermek gerekebilir...tabiii kişisine göre...asla şımarmayan insanlara sözüm yok...

0|0
    0|0
  • eşine ve sevgılıne edılmelı ama gerısı sıkıntı cunku malesef bızım bazı abazan erkeklerın kızlara sulanmak ıcın ettıklerı ıltıfatlar nedenıyle bazı turk kızlara gok yuzudne gezıyor

0|0
    0|0
  • İltifatı zaten zorla ettiriyor genelde kızlar.

Çiçek böcek hediye işinde de ortada bir şey yokken yapmak en iyisidir

0|0
    0|0
  • Sadece gördüğün ve hissettiğin söylenmeli.Eksik söyleyebilirim ama fazla söylemem.

0|0
    0|0
  • hayır etme sonra birşey sanıyolar kendilerini

0|0
    0|0
  • Hayııııııııııııııııııııııııııııııııııııır...

0|0
    0|0
  • Karım olursa elbette ederim.

0|0
    0|0
  • harbi ya bişi desen bak şu şunu diyor şöyle yapıyor demezsen çok banalsın odunsun :D

asıl odun olan kızlar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...