Latin Dansları ile ilgilenen var mı aranızda? Hangi mekanlarda Latin Dans bilenlere rastlarım?

Arkadaşlar aranızda latin dansları yapmış olanlarınız var mı? 2 senedir salsa kursu alıyorum acaba bir mekanda bilen birine denk gelme olasılığım nedir :D (Latin geceleri hariç)

Güncellemeler:
Evet kızlar en azından Oryantal falan yapanınız yok mu :D Koskoca sitede 2 kişi cık cık cık.

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• latin dersi alıyorsun ve bir mekanda bılen bırıne rastlarmıyım dıyorsun. sen hiç latın gecelerıne gıtmedın mı dostum . kurs alıyorsan hocan mutlaka ayda en az bır kez gece yapar onada bırcok ınsan gelır..

0|0
    0|0
    • Soruyu düzgün okursan dostum anlıcaksın

• pardon. cok zor cunku latın calmıyorlar. sadece yarı latın gecesı dıyebılcegım bır yer var. cadde bostan kultur merkezındeki hayal kahvesi canlı latın muzıgı yapılıyor her cuma satt 10 da baslar 12 gıbı bıter. agrılıklı olarak caca cok azda salsa bırazda bachata calarlar. latın gecesı degıldır cunku normalde maç ızlmeye gelen vede yemek yıeyn ınsalrdanda oluşur..

• teşkkurler.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• olmayan yorumlardan anlaşılıyor ki hayır yok :) ben başlayacağım inşallah 2.sezon :)

0|0
    0|0
    • Bi yerden sonra dans ta bir sanat :) kesinlikle takdir ettim :)

• ben ilgileniyorum hatta arkadsımla tangoya gidecektik annemden izin cıkmadı :D salsa yapan birini kolay bulursun ya salsa cok basit cunku

0|0
    0|0
    • bayanlar için ,)

• hmm aslnda cok yaptım ama :D

• bilirim kızlar kolarını kasar erkekleri yönetmeye çalışır:) böyle oluncada tüm estetik kaçar.

• evde arada ispanyolca bir müzik eşliyinde latin dansı yapar gibi yaparım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kalamış, Murphy's güzel bir yerdir. Marinada mekan...

0|0
    0|0
  • çok severim ama salsa clublarda değil,genelde şamdan da filan latin dans yapmayı seviyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...