Ben her türlü kitap okuyabilirim , hangi türler faydalı?

Mesela s. ktr et diye bir kitap aldım ama sarmadı pek ya. Bana faydası olabilecek kitap türleri neler?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Sana faydali olucak şeyler illa bilim olması gerekmiyor hayata dair de olabilir. Cocuklarinda rahatlıkla okuyabileceği seker portakalini ve yazarini unuttugum eroin bagimlisi olan bir kizin agzindan hayati var eroin diye. Okumani şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kişisel gelişim. Aldığın kitap da başlarda çok sıkıcı gelse de sonraları çok eğlenceli. Zaten kendin için faydalı bir kitap almışsın, bıraktıysan eğer tekrar eline al ve bitir onu. Daha sonra kitap önerilerinde bulunabilirim.

0|0
    0|0
  • Ben bilim kurgu okuyorum mesela. Sende ne türe yatkınsan onu oku. Kağıt parçası bile okusan geliştirir seni. Bir de Dan Brown ın kitaplarnı okumanı tavsiye ediyorum hayatımda duymadığım seyleri öğretti bana.

0|0
    0|0
  • Polisiye ve siyasi

0|0
    0|0
  • Polisiye kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Tarihi ya da psikolojik olanları oku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dünya klasiklerinden şaşma derim. Bunun dışında Paulo Coelho, Gabriel Gracia Marquez, Jose Saramago, İskender Pala, Orhan Pamuk, Oğuz Atay, Nazım Hikmet kitapları da ayrıca güzeldir. Fahrenheit 451, Kitap Hırsızı, Anne Frank'ın Günlüğü, Sineklerin Tanrısı sevdiğim kitaplar arasında bu tarz gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • Dunya klasiklerini oku

0|0
    0|0
  • okumayı sevmem ben.

0|0
    0|0
  • Ne güzel

0|0
    0|0
  • tarih.