Bulent ersoya neden diva derler ve kim dinler bu kisiyi?

Bulent ersoya neden diva derler ve kim dinler bu kisiyi Ben etrafinda dinleyen kimseyi gormedim ne ayak

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Abi demişler olmamış. Abla demişler olmamış. En iyisi diva diyelim yırtarız demişler :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya ben bu bülent ersoyla dalga geceni anamıyom kardeşim ya travestiyse travesti... SANANE sorunu varmıs demekki öyle olmus bu ALLAH la onun arasındaki ilişki... o dalga gectigin KURAN ı bastan assagı biliyo ya sen? sen böle yapıp küçümseyerek ondan daha aly seviyede olursun milletin gözünde kmseye alaycı bakma ALLAH korusun dünya dönüyo fikrin degişir olurmu olur cinsiyet değişirsin kmsenin basına gelmicek durum yok.. bu sadece bir örnek ve bunu yapan cok insn vvar

0|0
    0|1
    • Iyide ben dalga gecmedimki soruyu nerenle okudum kimler dinliyo dedim

• Senin kafanmi guzelya ne iciyon sen gulum git ote oyna dalga gecsem gectim derim sendenmi korkucam kim siker yalova kaymakamini malmisin

• braz ahlaklı davran ve konus

• Aşık olan bile var :(

0|0
    0|0
  • Ben dinlemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• benim dinlediğim zamanlar oluyor arada :D
    acayip sesi var ya :D

0|0
    0|0
  • sesi harika ondan olabilir kardeş.

0|0
    0|0
  • sanat müziği sevenler Bülent Ersoy'un sesini ve yorumunu (eski kayıtları) çok beğenirler. Ben de beğenenlerdenim. Yeni nesil genel olarak sanat müziğinden uzak olduğu için o yüzden çevremizde pek göremiyoruz.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kendileri bulup insanların böyle söylemesini istiyorlar, reklam çalışması...

0|0
    0|0
  • acayip bisey o ya...

0|0
    0|0
  • sesi tartısılmaz tarzım olsa dinlerdim

0|0
    0|0
  • Dinliyorum kardesim en sevdigim şarkisida Kestirdiğime Pişmanim

0|0
    0|0
Yükleniyor...